» » » Ірпінь: Податкова зустрічається з молоддю

Ірпінь: Податкова зустрічається з молоддю

З метою виховання економічної та правової культури у школярів та молоді - майбутніх платників податків ,формування у них податкової культури, обізнаності з основами податкового законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Державної податкової служби працівниками Ірпінської ОДПІ постійно проводятся заходи для молоді Ірпінського регіону.
Саме з цією метою в Ірпінській спецалізованій школі І-ІІІ ступ. №2 відбувся відкритий урок для учнів 8 ”Д” класу з поглибленим вивченням економіки та права на тему „Сучасна податкова система в Україні”. Урок провів начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й.

В доступній для учнів формі головний податківець розповів про створення податкової служби, а також охарактеризував її структуру на сучасному етапі. Дохідливо роз'яснив про оподаткування юридичних осіб, приватних підприємців та важливість своєчасної сплати податків всіма громадянами України. Зробив порівняльну характеристику щодо кількісного складу зареєстрованих платників податків в цьому році з минулими роками. Та розповів про зростання надходжень по роках, як до державного так і до місцевого бюджетів. Загострив увагу на тих платниках податків в Ірпінському регіоні, які сплачують найбільші суми коштів до бюджету. З них виділив ДП "Кюне і Нагель", та ВАТ "Ветропак” Гостомельський склозаводвод. Детально розповів про реєстрацію та системи оподаткування підприємницької діяльності. Переконливо довів в необхідності кожним приватним підприємцем не приховувати, а сплачувати в повному розмірі всі податки і збори. Так як це головна передумова розквіту економіки нашої країни.Небайдужими до почутого виявилися і учні, яких, як з’ясувалося, цікавлять економічні процеси в Україні. Вони наперебій запитували про сучасну систему оподаткування, реформування податкової служби, про те, як розпочати власний бізнес тощо. Вони виявили неабиякий інтерес до обговорення спрощеної системи оподаткування, цікавилися перспективами і доцільністю прийняття Податкового кодексу. Наприкінці зустрічі з молоддю податківці побажали учням успіхів та висловили сподівання,що набуті податкові знання не будуть зайвими в будь-якому виді діяльності.

Отже, формування податкової культури з дитинства, виховує свідомих, законослухняних платників податків в майбутньому.
Сектор масово-роз’яснювальної роботи Ірпінської ОДПІ
  0
Коментарів: 0
Додати коментар