» » Буча: «Освітянські обрії 2009»

Буча: «Освітянські обрії 2009»

«Освітянські обрії 2009»:
Дітей нагородили грамотами і подарунками, а четверо педагогів отримали квартири та земельні ділянки.


22 травня, в кінорозважальному комплексі «Акваріус», пройшов загальноміський захід «Освітянські обрії 2009». Традиційно підводили річні підсумки досягнень учнів та педагогів шкіл Бучі, відзначали найкращих, поздоровляли освітян міста зі святом.

Зі вступним вітальним словом до присутніх у залі звернулася начальник Бучанського відділу освіти Лариса Федорук. Підсумовуючи 2008/2009 навчальний рік, вона зазначила, що маємо дуже добрі результати – 18 переможців конкурсів та олімпіад, і це – не враховуючи здобутків вихованців школи мистецтв ім. Л. Ревуцького та дитячо-юнацької спортивної школи.

Загалом було відзначено 32 дітей, які індивідуально показали високі результати. Це – переможці та призери обласних, всеукраїнських та республіканських конкурсів, олімпіад, фестивалів, учні, які показали себе в культурі, спорті, мистецтві, призери різних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ін. Разом із цим, було відзначено й 52 педагоги, які навчали та готували цих дітей, підтримували і надихали на успіх.
Варто зазначити, що свято проходило досить цікаво, жваво й на пристойному рівні, за що організаторам – подяка. Цього разу не підвели ні звук, ні освітлення.

«Освітянські обрії» продовжилися нагородженнями у номінаціях: «Інтелект і талант», «Творчість і натхнення», «Грація та сила», «Праця та майстерність», «Батьківське крило», «Авторитет і лідерство», «Гордість і надія», «Відкриття року» (серед педагогів відзначили Надію Новікову, яка в номінації «музика» посіла перше місце у всеукраїнському конкурсі «Вчитель року-2009», а серед учнів – переможницю ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови Ганну Лебедєву).

Грамоти, призи, подяки від міського голови вручали поважні гості – заступник Бучанського міського голови з гуманітарних питань Лариса Матюшенко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Сурай, ректор Українського гуманітарного інституту Анатолій Жаловага, головний спеціаліст Головного управління освіти та науки Київської облдержадміністрації Наталія Рохманюк, завідуюча відділом сім’ї та молоді Бучанської міської ради Ніна Калініна, депутат, президент ФК «Буча» Василь Олексюк.
А в перервах між нагородженнями звучали творчі вітання від колективів Бучі – вихованців школи-мистецтв ім. Л. Ревуцького та Центрального будинку культури. Зокрема, виступили гурт «Фенікс», Ольга Баклан, студія бального танцю «Ва-данс», Марина Онищенко, хореографічний колектив «Оксамит», вокальний ансамбль «Лілея», хореографічний колектив «Фантазія», Анастасія Галака, із фортепіанною композицією Анастасія Федорук та Валерія Розанова, ансамбль «Акварель».

Але найбільший сюрприз «піднесли» на останніх хвилинах свята. На сцену вийшла заступник міського голови Лариса Матюшенко, яка від імені Анатолія Федорука (з поважних причин не зміг бути присутнім на цьому заході), депутатів ради виконала найцікавішу та найприємнішу місію. «Маю честь вручити Надії Новиковій – гордості та надії міста, яка прославила Бучу на всю Україну, ордер на однокімнатну квартиру» - сказала Лариса Анатоліївна розгубленій від несподіванки молодій вчительці.

І продовжила: «Крім того, Бучанська міська рада, підтримуючи педагогів Бучі, особливо тих, які прийшли сюди ще молодими спеціалістами та довго й чесно працювали на педагогічній ниві, дарує ордер на однокімнатну квартиру вчительці Наталії Піддубній та земельні ділянки вчительці початкових класів ЗОШ №3 Ніні Іващенко і заступнику начальника відділу освіти Бучанської міської ради Людмилі Опеньок», - повідомила Лариса Матюшенко.
А на завершення урочистостей, посадовець висловила сподівання, що можливості міської ради будуть збільшуватися і такі приємні моменти щодо відзначення та належного оцінювання роботи педагогів – траплятимуться все частіше.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар