» » Перше ВдВ Ірпеня!

Перше ВдВ Ірпеня!

Велосипедисти для велосипедистів

В суботу, 15 травня, у місті Ірпені відбулась спортивно-громадська акція „Велосипедисти для велосипедистів”. Близько 50 прихильників велотранспорту із самого Ірпеня, Бучі, Києва і навіть Дніпропетровська зібрались на привокзальній площі, аби, вимахуючи прапорами, проїхати вулицями міста. Ірпінчани радо зустріли учасників велопробігу, з тротуарів лунали оплески і схвальні вигуки.

Після пробігу велосипедисти перебазувались до лісу. Тут можна було позмагатись у крос-кантрі перегонах – гонці лісовими стежками. Під час проходження 10 км траси для чоловіків і 5 км – для жінок, траплялися: вузенькі стежки, широкі грунтовки, непрохідний пісок, різкі спуски і підйоми.
Переможцями змагань стали Сергій Молодід та Тетяна Козел. Тож, так тримати!

Усі учасники змагань отримали пам’ятні грамоти та подарунки, а переможці – ще й призи від Ірпінського веломагазину.
На святі були присутні високі гості – начальник відділу охорони здоров’я міста Ірпеня Юрій Романенко, заступник Ірпінського міського голови, директор центру позашкільної роботи міста Буча Андрій Куцевалов.

За словами організатора Максима Бєднова, ВдВ має стати відправною точкою розвитку велосипедного руху в регіоні. „Ми досягли нашої початкової мети – перезнайомити всіх, кому не байдуже велосипедне майбутнє Приірпіння”, - каже Максим. „Бути велоактивістом, - продовжує він, - означає влаштовувати цікаві заходи, популяризувати двоколісний транспорт, як корисний для здоров’я і довкілля, захищати свої права”.
Організатори акції щиро дякують усім, хто долучився до її підготовки та проведення. Передусім, усім учасникам та гостям, без яких все це не мало б сенсу. Не губіться і запрошуйте нас на свої акції!

Також висловлюємо подяку нашим спонсорам – магазину „Велосвіт” м. Ірпеня, меценатам, сайтам, котрі розмістили оголошення про подію.
А на часі – Велодень у Києві, який відбудеться 24 травня, та відкриття Християнського велоклубу в Ірпені.
Адреса оргкомітету ВдВ: www.groups.google.com.ua.
Приєднуйтесь!

Юля Маклюк

----------------
Про свої враження від велопробігу розповів безпосередній учасник змагань,
директор Бучанського центру позашкільної роботи Андрій Куцевалов:

- Від нашого центру позашкільної роботи, в цих змаганнях взяли участь двоє керівників гуртків та троє гуртківців. Враження – найкращі! Траса була десь складною, десь не дуже, але дуже цікавою і неодноманітною. Крім того, організатори досить вдало визначили дистанцію для проходження. У змаганнях наші дівчата посіли 3-тє і 5-те місце, а чоловіки – 5-те, 9-те та 12-те місця.

Дуже приємно і цікаво було поспілкуватися із велолюбителями з Києва, Дніпропетровська, і, звичайно ж, Приірпіння. Ми обмінялися з ними контактами і запропонували взяти участь у велозмаганнях «Буча-тревел», які відбуватимуться 6,7,8 червня. Хлопці та дівчата погодилися і пообіцяли до нас приїхати.
Хотілося б подякувати організаторам за належний підхід та за призи, сюрпризи і нагороди, які вони підготували для учасників велопробігу.
Єдиний недолік, як на мене, - мала поінформованість населення. Багато людей, які б бажали потрапити на цей захід, не знали про його проведення. Вважаю, потрібно було б розмістити оголошення в усіх ЗМІ регіону, викласти інформацію на дошках оголошень.Победители: III, I, II местa


Победители: III, I, II местa
Фото з сайту www.dYrpen.org
велодень
  1
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
avk

OFFline

  • avk (31)
  • Місцевий
  • 25 травня 2009 20:19
Катаймося, бо ми того варті!!! wink

0