» » Гостомель: Чорнобильські дзвони

Гостомель: Чорнобильські дзвони

Напередодні сумної річниці Чорнобильської трагедії біля Гостомельського меморіалу відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам’ять загиблих зібрались представники місцевої влади, керівники багатьох установ та організацій, ліквідатори аварії на ЧАЕС, пожежники, військові, школярі, жителі та гості селища. Отець Петро (Свято-Покровська церква) відслужив молебень. Мітинг-реквієм відкрив селищний голова Анатолій Іванович Кириченко.

У селищі проживає 328 переселенців із Чорнобильської зони, 311 ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Більшість із них були присутні на мітингу. Покладання гірлянди, букетів квітів до Чорнобильського меморіалу Чорнобильської трагедії, бентежні слова та виступи багатьох засвідчили про те, що пам’ять про найстрашнішу техногенну катастрофу століття ще довго житиме у наших серцях.

Від імені всіх присутніх селищний голова подякував всім, хто брав участь у ліквідації аварії, а також тим керівникам підприємств та організацій, які підтримують постраждалих та сім’ї, що втратили когось із рідних чи близьких, матеріально і морально.
Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до меморіалу Чорнобильської трагедії.
Хор "Криниця"


Ганна ВАКУЛЕНКО
газета: "Древній Гостомель сьогодні", травень 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар