» » «Сонячний» ювілей бучанського садочка

«Сонячний» ювілей бучанського садочка

15 травня, в Бучанському центральному будинку культури, відбулося святкування 40-річного ювілею «найстаршого» дитячого садочку Бучі – «Сонячного».

Привітати весь колектив та вихованців садочку з поважною датою завітали: заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко, начальник відділу освіти Бучанської міської ради Лариса Федорук, секретар ради Марія Крижова, депутати, перша завідуюча ДНЗ Галина Лаврентьєва, колеги-педагоги.

Зокрема, виступаючи перед присутніми у залі, Лариса Матюшенко зазначила, що рівень підготовки дітей у садочку – дуже високий, творчий, патріотичний. У кожному вихованці відчувається та душа, яку вкладають у них вихователі, педагоги. «Міська рада щиро вдячна працівникам цього закладу за їхню роботу та турботу про діточок. Ми, за змоги, обов’язково будемо підтримувати «Сонячний», - наголосила Лариса Анатоліївна.

На адресу «винуватців» свята весь вечір лунали теплі слова побажання нових звершень, вдячності за належне виховання молодого покоління бучанців. А на сцені маленькі «сонечка» зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики.
Дорослі ж згадали минуле садочка (всіх тих, хто в різні часи працював у ньому), порівняли із сучасністю…

У 2008 році був проведений капітальний ремонт цього дитячого навчального закладу за що вдячні і педагоги, і вихованці, які тепер займаються в нових, затишних та естетично оформлених приміщеннях. Тож, за такий подарунок, малеча вручила дорослим чоловікам і жінкам свою нагороду. Номінантами премії «Сонячної» стали начальник фінансового управління Бучанської міської ради Катерина Карпенко, директор КП «Бучабудзамовник» Світлана Демченко, начальник підприємства «Техпромсервіс» Віталій Косенко, заступник міського голови Лариса Матюшенко, начальник відділу освіти Лариса Федорук, секретар ради Марія Крижова. Було схоже, що посадовців це дійсно зворушило до глибини душі.

Не забули про свої перші кроки на подвір’ї «Сонячного», перших друзів, перші почуття і випускники, які прийшли привітати колектив садочка з ювілеєм. Сьогодні вони – самодостатні особистості, які мають значні досягнення у спорті, творчості, і навіть у політиці, але багато в чому завдячують своїм успіхом вихователям, які зуміли розкрити в них талант.

Звичайно ж, не обійшлося без нагород. Працівники закладу були відзначені Подяками від Бучанського міського голови, Грамотами відділу освіти Бучанської міської ради, нагородами від Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації, Подяками від Київської обласної профспілки працівників освіти та науки тощо.

А маленьким вихованцям в якості подарунку від Бучанського міського голови та міської ради дістався новий дитячий ігровий майданчик, який пообіцяли встановлений на території «Сонячного» найближчим часом.

спеціально для www.bucha.com.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.