» » Фінансове управління: "Про встановлення розмірів орендної плати за використання земель в м.Буча"

Фінансове управління: "Про встановлення розмірів орендної плати за використання земель в м.Буча"

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін
до рішення Бучанської міської ради від 29 травня 2008 року
№ 801-32-V «Про встановлення розмірів орендної плати за використання земель в м.Буча»


Враховуючи затверджену рішенням Бучанської міської ради від 10.02.2009 р. № 1194-47-V технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Буча, розроблену на базі норм, встановлених Земельним кодексом України, Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про плату за землю», Законом України «Про оренду землі» в умовах фінансової стабільності в країні протягом 2007-2008 років, зважаючи на необхідність перегляду ставок орендної плати в умовах поглиблення фінансової кризи в Україні, з метою забезпечення єдиного підходу до землекористувачів та збереження малого та середнього бізнесу, представленого в місті Буча, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р I Ш И Л А:

Внести зміни до рішення Бучанської міської ради від 29.05.2008 року за № 801-32-V «Про встановлення розмірів орендної плати за використання земель м. Буча», а саме:

1. п. 8 викласти в наступній редакції: «На незабудовані земельні ділянки комерційного використання, виділені під будівництво певних об’єктів соціальної, технічної, транспортної та іншої інфраструктури, будівництва багатоповерхових житлових будинків, які тимчасово не використовуються, орендна плата встановлюється в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки землі на період не більше 3-х років з моменту одержання у користування земельної ділянки. У випадку перевищення зазначеного терміну та подальшого невикористання землі, орендна плата розраховується відповідно до п. 2, 3, 4 даного рішення».

2. п. 9 викласти в наступній редакції: «У випадку звернення землекористувачів з аргументованою письмовою заявою щодо необхідності в індивідуальному порядку перегляду суми орендної плати за земельну ділянку, яка знаходиться в оренді, фінансове управління подає відповідні пропозиції на розгляд Бучанської міської ради з наданням офіційного висновку щодо можливості, необхідності та доцільності зазначеного перегляду».

3. доповнити рішення пунктом 10: «Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації».

4. доповнити рішення пунктом 11: «Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету і на комісію з питань економічного планування, бюджету та фінансів».

5. Оприлюднити дані зміни в засобах масової інформації та мережі Інтернет.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін.

Міський голова
А.П.ФедорукЗавантажити документи:

- Проект рішення: Скачать файл: rishennya_pro_zminu.pdf [86,13 Kb] (cкачиваний: 149)
Посмотреть онлайн файл: rishennya_pro_zminu.pdf

- Аналіз впливу регуляторного акта: Скачать файл: analiz_aktu.pdf [126,92 Kb] (cкачиваний: 132)
Посмотреть онлайн файл: analiz_aktu.pdf
Коментарів: 0
Додати коментар