» » Фінансове управління: "Положення про організацію мережі таксомоторних стоянок у м. Буча"

Фінансове управління: "Положення про організацію мережі таксомоторних стоянок у м. Буча"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

1. Проект рішення Бучанської міської ради «Про затвердження Положення про організацію мережі таксомоторних стоянок у м. Буча»

Розробник – Фінансове управління Бучанської міської ради.

Даний проект регуляторного акту передбачає впорядкування транспортної інфраструктури міста Буча, покращення якості послуг перевізників, враховуючи Закон України «Про автомобільний транспорт в Україні».

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на неофіційному Бучанському порталі www.bucha.com.ua та в газеті «Бучанські новини».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

* поштою за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 12,
* факсом : (04497) 29-563,
* електронною поштою за адресою : [email protected] .Завантажити документи:
- Рішення та Аналіз регуляторного впливу до проекту "Про затвердження Положення про організацію мережі таксомоторних стоянок у м. Буча": Скачать файл: rishennja_analiz_aktu.pdf [139,95 Kb] (cкачиваний: 103)
Посмотреть онлайн файл: rishennja_analiz_aktu.pdf


- Положення "Про організацію мереж таксомоторних стоянок у м. Буча": Скачать файл: polozhennja_taksomoto.pdf [87,31 Kb] (cкачиваний: 156)
Посмотреть онлайн файл: polozhennja_taksomoto.pdf
  0
Коментарів: 0
Додати коментар