» » Дякуємо за Ваші чуйні сердця..

Дякуємо за Ваші чуйні сердця..

Ваша думка про Акцію

Чи варто проводити подібні акції?
 
ЗАВЕРШЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Як і обіцяли, в продовження статті про проведення благодійної акція «Допоможи ближньому», сьогодні інформуємо про її завершення. (Акція заключалася в тому , щоб відвідувачі супермаркету зробили додаткову покупку і віддали її в якості благодійного внеску.)

Досить успішне продовження акція мала в м. Буча біля супермаркету «ЕКО», люди клали різноманітні товари у візки волонтерів, бажаючи допомогти інвалідам, дітям із малозабезпечених сімей. Але важлива части акції ще попереду – розвести товари людям, за списками, які були надані організацією «Червоний Хрест» в місті Ірпінь, та відділом сім’ї та молоді, яким керує Ніна Калініна, в місті Буча.

На передодні Великодних свят мешканці Бучі були здивовані візиту гостей з цілими пакунками подарунків. Слова вдячності лунали в кожній домівці, куди завітали наші волонтери. Таким чином 18 квітня пакунки були розвезені в 20 сімей, що проживають в м. Буча, це переважно, діти-інваліди, та люди похилого віку, одинокі та з фізичними обмеженнями.

Рушаємо далі. 21, та 22 квітня дарункам раділи мешканці м. Ірпінь та с.м.т. Ворзель. В 40 сімей завітали ми з цілими пакунками товарів харчування та солодощів. Сльози на очах бабусь, які були дуже здивовані побачити молодь з подарунками, торкалися нашого серця майже в кожній домівці. Адже, коли ми радіємо в наших сім'ях, зустрічаючи свята – є ті, за ким навіть доглянути нікому.

На завершення хочеться сказати – дякуємо кожному, хто прийняв участь в акції та не залишився байдужим, адже завдяки Вам, хто жертвував товари, свято завітало до більш ніж 60 домівок в нашому регіоні. Слова вдячності керівництву супермаркетів, які відгукнулись на дали дозвіл на проведення акції. Віримо, що благодійність ніколи не устаріє, що наші серця завжди будуть відкритими до добрих вчинків, і не лише під час свят. Адже завжди поруч з нами є ті, хто потребує допомоги.


ДОВІДКА ПРО ОРГАНІЗАТОРІВ:

1. БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРОТЯГНИ РУКУ ДОПОМОГИ»
Зареєстрований в лютому 2009 року в Ірпінському регіоні.
Свідоцтво про державну реєстрацію № 490323
Мета діяльності: допомога малозабезпечений верствам населення шляхом проведення благодійних акцій, щоденного та особистого контакту з тими, хто потребує допомоги: фізичної, фінансової, матеріальної, ін.
Телефон для довідок: 8(097) 890-50-33, Марина Іванівна

2. МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАКЛИК»
Зареєстрована у 2004 році в Ірпінському регіоні.
Мета діяльності: розповсюдження серед молоді здорового способу життя. Телефон: 8(096) 937-19-51, Олена Наумівна

3. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР «ДІАДЕМА»"
Зареєстрована у вересні 2008 року в м. Буча.
Мета діяльності: здійснення соціальної, благодійної та іншої роботи спрямованої на жінок.
Телефон: 8(098) 455-72-33, Марія Олександрівна


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ !

Питання для обговорення для читачів сайту:
- Як, на вашу думку, чи варто проводити подібні акції?
- Чи хотіли б Ви приймати участь в подібних заходах?  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
V.Shtefan

OFFline

  • V.Shtefan (2)
  • Місцевий
  • 6 травня 2009 16:49
Хорошая акция, жаль, что я о ней не знала, а то бы обязательно поучаствовала1 smile

0