» » МНС інформує

МНС інформує

У зв’язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду збільшилась кількість пожеж, основною причиною яких є неконтрольоване випалювання сухої трави та листя на сільгоспугіддях, пустищах, вздовж доріг тощо, що призводить до загибелі людей та до пожеж лісових насаджень, торфовищ, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Так, 8-го квітня поточного року в с. Василиха, Ставищенський район, на присадибній ділянці горіла суха трава на площі 0,15 га. На місці пожежі було виявлено труп власниці ділянки, 1930 року народження. Події, що спричинили загибель літньої жінки поки що встановлюються.

Ірпінське міське управління МНС України в Київській області доводить до Вашого відома, що відповідно до статті 77/1 КУпАП випалювання лугів пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.

Протоколи про адміністративні правопорушення мають право складати громадські інспектори з охорони довкілля (п. 7 ч. 2 ст. 255 КУпАП), посадові особи ОВС (п. 14 ч. 2 ст. 255 КУпАП) та передавати відповідні матеріали для прийняття рішень до спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі екології та природних ресурсів України (ст. 2421 КУпАП).

Дяков В.О.
старший інженер відділу наглядово-профілактичної діяльності
Ірпінського МУ МНС
Коментарів: 0
Додати коментар