» » » Звернення Ірпінської міської організація профспілки працівників охорони здоров’я

Звернення Ірпінської міської організація профспілки працівників охорони здоров’я

Ірпінська міська організація профспілки працівників охорони здоров’я України :

Звернення керівників лікувально-профілактичних закладів та голів первинних профспілкових організацій медичних працівників до міських голів та депутатів міських рад міст Ірпеня і Бучі

Шановні міські голови! Шановні депутати!


За ініціативи Ірпінської міської організації профспілки працівників охорони здоров'я України 2.03.2009 року відбулась зустріч керівників лікувально-профілактичних закладів міст Ірпеня, Бучі та селищ Гостомель і Ворзель з Бучанським міським головою Федоруком А.П.
Міська організації профспілки працівників охорони здоров'я України, стурбована ситуацією, що склалась в медичній галузі Приірпіння, в зв'язку з неузгодженістю в питаннях міжбюджетних відносин між двома містами та організації надання медичної допомоги населенню. Наслідком цього може стати так звана «оптимізація» структури лікувальних закладів, яка зруйнує існуючу систему охорони здоров'я, погіршить надання медичної допомоги населенню, призведе до скорочення працівників, зменшить їх реальні доходи. Все це відбувається у складний для країни час, коли вижити і витримати всі негаразди можна лише об'єднавши сумісні зусилля, та порозумівшись у спірних питаннях.
Керівники ЛПЗ та представники профспілкових організацій ознайомились з позицією обох міських голів, їх баченням виходу із ситуації, що склалась. Обидві сторони зацікавлені у вирішенні нагальних складних питань, від яких залежать долі людей. Єдине, що залишилось - правильно зрозуміти одне одного та об'єднавши зусилля, налагодити роботу закладів охорони здоров'я на належному рівні.
При вирішенні проблемних питань, не повинна постраждати жодна людина, будь то медичний працівник, будь то пацієнт!
Враховуючи вищевикладене, звертаємося до Вас, від кого залежить прийняття доленосних рішень, повернутись до переговорів щодо проблем в галузі охорони здоров'я, детально опрацювати та розглянути реальні шляхи виходу із складної ситуації, опрацювати варіант утримання медичних закладів різними міськими та селищними радами, на підставі досвіду Коцюбинської лікарні та Бучанської міської поліклініки, розглянути пропозицію Бучанської міської ради щодо передачі на утримання бюджету м.Буча станції швидкої медичної допомоги. На наш погляд, такий підхід дозволить розподілити бюджетне навантаження між містами та селищами та зняти напругу у фінансовому забезпеченні закладів, посилить відповідальність голів та керівників медичних установ щодо якості надання медичних послуг, відновить здорову конкуренцію і дух суперництва у справі розвитку та вдосконалення підпорядкованого закладу охорони здоров'я.
Наполегливо просимо Вас не зловживати витримкою та порядністю членів наших медичних колективів, які ніколи Вас не підводили і з честю виконували свій священний обов'язок перед людьми, перед державою. Будь - ласка розглядайте наявні пропозиції, вносьте нові, реальні, які зможуть покращити існуючий стан речей і вивести ситуацію із глухого кута. Ми покладаємось на Вас, на Ваше розуміння, політичну зрілість та виваженість. Сподіваємось на найшвидше уладнання конфліктної ситуації та розвиток взаємовигідних партнерських стосунків між містами та розташованими в них медичними закладами.

З повагою, від імені учасників зустрічі

Голова Ірпінської міської організації профспілки працівників охорони здоров'я України
Є.В.Власюк

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.