» » » Вільний Wi-Fi від Укртелекому в закладах МакДональдз

Вільний Wi-Fi від Укртелекому в закладах МакДональдз

У рамках спільного проекту ВАТ «Укртелеком» забезпечив вільний доступ до Інтернет за технологію Wi-Fi у ресторанах МакДональдз. Відтепер у 54 закладах МакДональдз різних регіонів України користувачі ноутбуків або кишенькових персональних комп’ютерів (КПК) мають можливість користуватись безкоштовним доступом до Інтернет за технологію Wi-Fi від Укртелекому.


Заклади МакДональдз, у яких є вільний Wi-Fi від Укртелекому


Довідкова інформація

ВАТ «Укртелеком» має найбільше Wi-Fi-покриття в Україні, яке налічує понад 1700 точок доступу. Скористатися послугою можна на вокзалах, в аеропортах, торгівельно-розважальних та виставкових центрах, у клубах, готелях, кафе, ресторанах та інших громадських місцях. Кількість Wi-Fi-зон постійно зростає. Актуальна інформація про місцезнаходження найближчої Wi-Fi-зони Укртелекому.

В Україні працює 68 МакДональдз у 19 містах України. В компанії працює біля 5000 працівників. Загальні інвестиції складають понад 100 мільйонів доларів США. В асортименті МакДональдз є страви з яловичини, свинини, риби, курячого м’яса, свіжих овочів, молочних продуктів, яєць, хлібобулочних виробів. Державна податкова адміністрація України називає ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд.» одним із найбільш сумлінних платників податків.ukrtelecom.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар