» » Навчальні заклади міста підсумували досягнення за рік

Навчальні заклади міста підсумували досягнення за рік

25 березня, в актовій залі Бучанської загальноосвітньої школи №4, відбулася традиційна щорічна методична сесія за участі представників відділу освіти Бучанської міської ради, Центру позашкільної роботи та усіх навчальних закладів міста. Мета зустрічі – підсумувати досягнення за рік, презентувати школу чи садочок, показавши їх з найкращого боку.

Робота сесії складалася з двох частин. У першій – педагоги ділилися своїми досягненнями, науковими працями, матеріалами, унікальністю методики викладання. Друга частина заходу – творчий звіт, тобто представники шкіл і садочків на практиці показали свої здобутки, переваги, які б свідчили про високий фаховий рівень викладача, талановитість дітей. Зокрема, свої досягнення показали вчитель фізкультури ЗОШ №4 Ніна Полякова з командою маленьких футболістів – переможців багатьох обласних змагань і чемпіонатів та керівник театральної студії «Овації» Інна Ковалик – вихованці якої неодноразово виступали на різних місцевих заходах.

Загалом, за рік педагогами було розроблено 54 методичних матеріали, з яких відібрали 33 найгрунтовніших (будуть брати участь в обласній виставці). Автори найкращих праць були нагороджені дипломами.


Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.