"Сама собі роблю погоду"

"Сама собі роблю погоду"
Творчий вечір Лариси Юхименко


Повну залу шанувальників власної поетичної творчості зібрав у ЦК „Уварівський дім” творчий вечір відомої ірпінської письменниці Лариси Юхименко. Послухати її вірші завітали ворзеляни, мешканці Києва та Приірпіння. Серед гостей були не лише любителі поетичного слова, друзі, колеги по перу та однокласники, а й шкільні вчителі Лариси: Царюк Галина Миколаївна та класний керівник Добривечір Надія Миколаївна.

Творчий вечір, не дивлячись на велику кількість поезії, не переобтяжив глядацьку залу: адже багато хто із присутніх також брав у ньому участь. Знаючи, що поетеса днями відсвяткувала свій день народження, кожен із співучасників виходив на середину зали, аби подарувати іменинниці свій ексклюзивний подарунок – вірш або авторську пісню. В результаті вечір заповнило не лише поетичне слово Лариси Юхименко, а й бардівські пісні Валентини Захабури із Києва, фортепіанні імпровізації ведучої та чудове виконання однієї із пісень Вікторії Козак, написаної на вірші Олександра Борщенка. Несподіваним дарунком стали поетичні рядки Вікторії Осташ, засновниці київської літературної студії „Перехрестя”, присвячені Ларисі Юхименко і народжені під час самого вечора.

Особливий інтерес викликали гумористичні пародії на вірші Лариси ірпінського письменника з „Дебюту” Миколи Ричкова. „Ця поетеса – згусток стриманої енергії, схованої, ніби в мушлі. У ній живуть слова і вона ними дихає. Дуже важливо, коли людина вміє висловлювати те, що в ній живе, тому що через творчість з людиною спілкується Бог, а вона із Ним”, - так говорили про Ларису Юхименко ті, хто прийшов на її творчий вечір в „Уварівський дім”. Успіхів вам, Ларисо, творчих знахідок, цікавих знайомств та подолання високих духовних вершин!

Юлія Бережко-Камінська* * *
Отрадно среди плевел и соломы
Вдруг отыскать ядрёное зерно.
Ложиться слово, зримо и весомо,
Расцвечивая будней полотно.

То шепчет, то кричит, то страстью дышит,
Имеет форму, вкус и аромат…
Блаженны те, кто слово чувством слышит!
Поэт – увы! – всегда беднее мыши,
Зато богаче Креза во сто крат.

Лариса Юхименко
Уваровський дім, Ворзель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.