» » » Рішення по медицині не прийнято

Рішення по медицині не прийнято

На черговому засіданні виконкому Ірпінської міської ради було розглянуто низку актуальних питань. Одне з головних — про приведення ліжкового фонду та штатної чисельності лікувально-профілактичних закладів відділу охорони здоров’я Ірпінської міської ради у відповідність до кількості населення м. Ірпінь, селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське.

Члени виконкому заслухали звіт начальника відділу охорони здоров’я Ю. В. Романенка. Він зокрема відзначив, що мова йде не про скорочення ліжок, а про «згортання». Можуть не хвилюватися медичні працівники — їх звільнення не передбачається.

Рішення про «згортання» ліжок терапевтичного, травматичного, хірургічного, кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного профілю, отоларингологічного профілю для дорослих та дітей, дитячих в Ірпінській дитячій міській лікарні, акушерських фізіологічних — у Ірпінському пологовому будинку не набрало необхідної кількості голосів. Як і рішення про перепрофілювання терапевтичного відділення №2 Ірпінської міської лікарні. Ці питання будуть винесені, очевидно, на позачергове засідання виконкому.
газета: №9 газета "Ірпінський Вісник" від 27 лютого 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.