» » » «Ти можеш бути вільним!»

«Ти можеш бути вільним!»

21 лютого з 16.00 до 18.00 пройде профілактична акція «Ти можеш бути вільним!» в Будинку культури за адресою м. Буча, вул. Кірова, 15.
Ціль акції: показати, що є вихід із наркотичної та алкогольної залежності.

В програмі акції передбачені творчі виступи співаків, театралізовані виступи, а також свідоцтва тих, хто вживав наркотик і став вільним.

Християнська церква «Посольство Благословенного Царства Божого для Всіх Народів» (Дочірня церква «Посольство Боже»), дата реєстрації: м.Ірпінь, Київської обл. 28.09.2002 року. Пастором церкви є Кульчицька Ю.А. Церква відіграє важливу роль в житті Ірпінського регіону, допомагає людям вирішувати їх проблеми, дає відповіді на життєво важливі питання, допомагає залежним звільнятись від алкоголю, наркотиків, впливає на духовне відродження людей. Так, при церкві є постійно діючий реабілітаційний стаціонарний чоловічий центр «Благодать»; діють клуби за інтересами: школа Батьківства, клуб сімейних відносин «Едем», клуб для людей похилого віку «Джерело життя», клуб здоров'я «Гармонія», а також групи за напрямками: танцювальна група, група для чоловіків, театралізована група та інше.

Організатор: Християнська церква «Посольство Боже», адміністрація.
Телефон: 8(097) 15-444-69, Євгенія.

Пресс-центр.
м.Ірпінь.
"Посольство Боже для Всіх Народів"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.