» » Про мінімальну суму орендного платежу за майно

Про мінімальну суму орендного платежу за майно

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА
СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ П’ЯТОГО СКЛИКАННЯ

“26” лютого 2009 року

РІШЕННЯ № __-48-V

Про затвердження мінімальної суми орендного платежу за
нерухоме майно фізичних осіб


Враховуючи необхідність поповнення доходної частини бюджету міста Буча, з метою недопущення приховування оподатковуваного доходів фізичних осіб, зважаючи на норми п.п. 9.1.2. п.9.1. ст.9 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 №1787 «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду фізичними особами відповідно до «Методики розрахунку орендної плати за нерухоме майно фізичних осіб міста Буча». (Додаток1)
2. Фінансовому управлінню оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та мережі Інтернет протягом 10 календарних днів з моменту його прийняття.
3. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.04.2009р.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань економічного планування, бюджету та фінансів.

Міський голова
А.П.Федорук


Документ для ознайомлення:
- МЕТОДИКА розрахунку мінімальної орендної плати за нерухоме майно фізичних осіб міста Буча: Скачать файл: orenda_2.pdf [67,08 Kb] (cкачиваний: 286)
Посмотреть онлайн файл: orenda_2.pdf
  0
Коментарів: 0
Додати коментар