» » Ірпінь: Здається в оренду офісний центр

Ірпінь: Здається в оренду офісний центр

Адреса: місто Ірпінь, вул. Дзержинського, 1 (в районі СМУ).

Будівля розташована в гарній природній зоні площею 1 Га, поряд – зелені насадження, облаштована автостоянка. Територія огороджена парканом і охороняється. Крім цього, вдале місце знаходження дозволяє швидко добратися до офісу будь-яким видом транспорту (зручний під’їзд з траси Київ-Ковель, поруч зупинка київських маршруток та місцевих автобусів).
Центр займає окремий корпус (площа 1200 кв. м.). Орендувати можна як загалом всі вільні приміщення (площа 550 кв. м), так і окремі кімнати (від 15 до 35 кв. м).

В усіх кабінетах проведений сучасний євроремонт, встановлені металопластикові вікна, замінені комунікації, підлога ламінована, кондиціювання.
У наш час не можливо обійтися без інформаційних технології, тож в кожному приміщенні існує розвинена мережа Інтернет.
Провести розширенні наради, зустрічі, важливі переговори можна у конференц-залі.
Якщо сфера вашої діяльності пов’язана з бізнесом, то, зазвичай, постає необхідність у здійсненні банківських операцій. Аби зробити це якомога оперативніше, є можливість скористатися послугами банку, який розташований поруч.Все зроблено для того, щоб Вам було комфортно управляти бізнесом.
Знявши в оренду офісний центр, Ви зекономите свій час і гроші. Адже орендна плата – одна з найнижчих в регіоні: від 40 грн. за1 кв. м.

Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!Контакти: 8(050) 462-96-29 (Олег Яковлевич),
або (297) 2-55-02.
e-mail: [email protected]

  0
Коментарів: 0
Додати коментар