» » Буча: Конкурс "Вихователь року - 2009"

Буча: Конкурс "Вихователь року - 2009"

Дитячий садок – це особливий світ любові і добра, зі своїми радощами та прикрощами, переживаннями і досягненнями, в якому дитина пізнає навколишній світ та себе.

1126 маленьких бучанців віком від 2 до 6 років відвідують дитячі навчальні заклади, де працюють молоді душею, невгамовні і запальні вихователі.

Вперше міський кабінет відділу освіти Бучанської міської ради провів конкурс «Вихователь року – 2009», в якому взяли участь п’ять педагогів із усіх дошкільних навчальних закладів міста. Конкурсантів та гостей привітно зустрічала зала ДНЗ №2 «Горобинка».

У конкурсі брали участь:
- Наталя Борисівна Лященко, вихователь навчально - виховного комплексу «ЗОШ І ст.-ДНЗ «Берізка». Високоорганізована, добросовісна, відповідальна, справжній знавець психології дітей. Відзначається загальною культурою, високими моральними якостями.
- Оксана Миколаївна Гура, вихователь ДНЗ №4 «Пролісок». Справедлива, досвідчена, професіональна вихователька. Вона спокійна, лагідна, дбайлива, доброзичлива і, водночас, розважлива, строга і чітко спрямована людина.
- Людмила Валентинівна Ткач, вихователь ДНЗ № 3 «Козачок». Здібний, сумлінний педагог, вміло поєднує теорію з практикою, з великою відповідальністю ставиться до обов’язків вихователя. Змістовно і цікаво організовує навчально-виховний процес. В роботі з дітьми показує високу майстерність, оригінальність, працює в пошуках нового.
- Оксана Павлівна Домбровська, вихователь ДНЗ №1 «Сонячний». Це педагог за покликанням, працює не на показ, а на результат. Отримує від роботи задоволення. Сприяє створенню в колективі дітей та батьків доброго психологічного клімату, не боїться труднощів, вміє відстояти свою думку.
- Надія Миколаївна Цуркан, вихователь ДНЗ №2 «Горобинка». Добросовісна, вимоглива до себе, ініціативна, має хорошу теоретичну підготовку. Їй притаманні такі риси: самостійність, уміння працювати цілеспрямовано, має почуття відповідальності за доручену справу.


Всі присутні зустрілись із казковими Білосніжками, на конкурс завітали інопланетяни, були здійснені незабутні подорожі до країн Математики та Сенсорики, справжня золота рибка дякувала дітям за збереження водойми, діти залюбки малювали зубними щіточками, картопелькою, пальчиками.

Журі та гості конкурсу побували у «Світі захоплень» учасниць. Це були і захоплення фотографією, і моделювання костюмів, і веселий таночок «Ча-ча-ча».

Всі конкурсанти показали свої творчі здібності, високу педагогічну майстерність, уміння і бажання працювати з дітьми.

За підсумками журі переможцями стали:
І місце – Надія Миколаївна Цуркан, вихователь ДНЗ №2 «Горобинка»;
ІІ місце – Наталя Борисівна Лященко, вихователь навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ст.-ДНЗ «Берізка»;
ІІІ місце – Оксана Миколаївна Гура, вихователь ДНЗ №4 « Пролісок».

Лауреатами конкурсу стали:
Оксана Павлівна Домбровська, вихователь ДНЗ №1 «Сонячний»,
Людмила Валентинівна Ткач, вихователь ДНЗ№3 «Козачок».

Ми пишаємось нашими учасниками конкурсу. Це вони плекають майбутнє рідного міста. Ерудовані, прогресивні, комунікабельні та толерантні, вони присвятили своє життя найсвятішому на землі – Дитині. Бо діти – наше майбутнє.

Ми повинні усвідомити – майбутнє ходить поруч з нами, майбутнє дивиться очима наших дітей. Якими очима? Довірливими? Закоханими? Скептичними? Відчуженими? Сповненими недитячих думок, острахів, непевності? Цей погляд залежить від нас, дорослих. А від погляду цього залежить не багато-не мало: завтра всієї планети.

Олена Ширяєва,
методист з дошкільної освіти міського методичного кабінету
відділу освіти Бучанської міської ради
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.