» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

З 1 січня 2004 р. набрав чинності Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" № 889-ІУ. Громадяни, крім тих, які одержували у 2008 р. доходи лише за місцем основної роботи, зобов’язані подати або надіслати до податкового органу за місцем свого проживання Декларацію за ф.№1 у терміни, визначені Законом, а саме до 1 квітня 2009 р.

Останній день подання Декларації про доходи, одержані в 2008 р. – 31 березня 2009 р.
Підставою для заповнення декларацій є дані обліку доходів, одержаних протягом року, і витрат, пов‘язаних з одержанням цих доходів, який громадянин зобов‘язаний вести самостійно.

Обов'язок платника податку з подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи виключно від податкових агентів, (тобто за місцем основної роботи) зобов'язаних подавати звітність з цього податку у встановленому порядку.

Річна декларація про майновий стан і доходи за ф.№ 1 (податкова декларація) подається платником податку, який:
а) зобов‘язаний подавати таку декларацію згідно з нормами Законом України "Про податок з доходів фізичних осіб" або інших законів;
б) має право подати таку декларацію для отримання податкового кредиту.

Податкову декларацію подають платники податку, які отримували доходи не від податкових агентів (наприклад, у випадку коли фізична особа здавала фізичній особі в оренду майно, при продажу акцій, зокрема, якщо громадянин продавав громадянину акції і торговець цінними паперами не виступав в ролі податкового агента ), а також окремих видів доходів (прибутків), які згідно з нормами Закону не підлягають оподаткуванню при їх виплаті, приватні підприємці, особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

У випадках подання декларації з метою нарахування податкового кредиту платники податку надають податковому органу перелік фактично понесених витрат, дозволених до включення до складу податкового кредиту.

Бланки Декларацій, форми переліку сум витрат та розрахунки сум податку з доходів фізичних осіб можна безкоштовно отримати в податковому органі за місцем проживання.

З метою створення сприятливих умов для громадян та уникнення черг на період кампанії з декларування податкова служба м. Ірпеня впровадила спеціальний режим роботи, що дасть змогу громадянам Приірпіння витратити мінімальний час на декларування одержуваних ними доходів.

Прийом декларацій проводиться за адресою:

м. Ірпінь, вул.Шевченка 2-а (кім.103, 104, (1-й поверх), 409 (4-й поверх).
понеділок-п‘ятниця: з 9.00 до 20.00,
субота-неділя: з 9.00 до 16.00.

м. Буча, вул.Енергетиків,12, міська Рада
понеділок з 9.00 по 15.00
пятниця з 9.00 до 15.00

смт. Гостомель, вул.Леніна,220, селищна Рада
середа з 9.00 до 15.00

смт. Ворзель, вул.Великого Жовтня,72, селищна Рада
вівторок з 9.00 по 15.00

смт. Коцюбинське, вул.Доківська,2, селищна Рада
четвер з 9.00 по 15.00

Подання декларації - це не лише конституційний обов'язок кожного громадянина та обов'язок, регламентований Законом України "Про податок з доходів фізичних осіб", а й можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток регіонів та добробут громадян.

Отже, бережіть свій час, заздалегідь задекларуйте отримані доходи, не чекайте 31 березня 2009 року – кінцевої дати подання Декларації про доходи!
Чекаємо на Вас!

Телефони для довідок: 55-353, 57-578, 56-656

Сектор масово-роз‘яснювальної роботи Ірпінської ОДПІ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.