» » Підводимо підсумки акції "Допоможи ближньому"

Підводимо підсумки акції "Допоможи ближньому"

Новий рік та Різдво називають загадковими, дивовижними та неповторними святами. Це час, коли ми очікуємо чудес і нового щастя; час світлих мрій та нових цілей. Це час дивовижного поєднання минулого, теперішнього та майбутнього. Це час, коли забуваються сірі будні і нас супроводжують приємні та радісні турботи. Саме в цей час наші серця як ніколи відкриті для добрих справ і всі ми намагаємося хоч трохи бути схожими на ангелів та добрих фей…

Саме такими світлими емоціями та переживаннями були переповнені серця волонтерів Молодіжної громадської організації «Заклик», яка напередодні новорічних свят виступила ініціатором і провела благодійну акцію «Допоможи ближньому» в супермаркеті «БУМІ». За умовами акції кожен відвідувач супермаркету мав змогу зробити додаткову покупку та віддати її волонтерам організації на користь дітей із неблагонадійних сімей.


«Яка там благочинність?!» - можливо скажете Ви, у такий скрутний для країни час, коли люди втрачають роботу, і самі не впевнені у завтрашньому дні. Саме такі прогнози були і у деяких людей напередодні проведення акції, але це не зупинило МГО «Заклик». І справді песимістичні прогнози не виправдались, дуже багато людей відгукнулись і прийняли участь в акції: підходили ті, які здавалося б самі потребують допомоги – от бабуся зі сльозами на очах поклала у корзинку одну мандаринку; а от чоловік, проходячи повз супермаркету підійшов і дає 50 гривень з проханням: «Будь ласка, допоможіть дітям !!!», підходили мами з дітьми, багатодітні сім'ї, молодь, бабусі, навіть працівники супермаркету, довго спостерігаючи за дійством, не залишились байдужими - в акції взяли участь зовсім різні верстви населення, з різним достатком та соціальним рівнем. Але кожен з них став частиною єдиної команди і вніс свою частку у велику справу під назвою БЛАГОЧИННІСТЬ. Адже добро починається з кожного з нас, і разом ми робимо одну велику добру справу.


Відкритість людей, готовність допомогти дітям і подарувати їм хоч трошки радості в новорічні свята переповняла серця людей, атмосфера радості панувала серед усіх учасників акції, адже завжди приємніше давати, аніж брати. Серця людей відкриті та прагнуть робити добро у будь який час, тим більш у складний. Адже як кажуть що посієш – те й пожнеш. Завдяки добрим, чуйним людям з відчуттям милосердя було зібрано чимало товарів для дітей приблизно на 2500 грн.: іграшки, солодощі, фрукти.

Акція біля супермаркету завершилась, але робота волонтерів продовжується: усе до останнього ми доставили до офісу МГО «Заклик» за адресою м. Ірпінь, Привокзальна площа, 4. Товари розфасовані та призначені за списками (які ми взяли і відділі освіти нашого міста) дітям із неблагонадійних сімей, що проживають в різних куточках нашого регіону.
Найважливіша частина акції – попереду, потрібно розвезти подарунки в 90 сімей. Дід Мороз, Снігуронька, пакети з подарунками – все готово, отже, вирушаємо…


Але те, що ми побачили вже з перших сімей, перевершило будь-які наші сподівання та шокувало всіх присутніх. Будинки, якщо їх так можна назвати, слабо нагадували домівку для сім'ї, в якій живуть та виховуються неповнолітні діти, а атмосфера ще й гірша. Навіть не сподівались ми, коли розпочинали акцію, що доведеться відвідати такі сім'ї, та побачити на власні очі, те, про що раніше тільки могли де не де почути. Не людські умови життя, злякані очі дітей та відсутність радості в них, шокувало нас, та до болю торкалося серця. Зі сльозами на очах ми відвідували дітей, які і не чекали такого подарунка та не сподівались на чудо напередодні такого світлого свята. «Дід Мороз почекай, я тебе так довго чекав!», - зупиняв нашого волонтера маленький хлопчик.

Акція підійшла до завершення, і на фоні всього побаченого радує те, що хоч маленьку частку радощів подарували ми дітям, отже, не дарма було потрачено стільки зусиль. 74 сім'ї відвідали ми за два дні - 2 та 3 січня. Справжнє свято – дарувати його іншим.


Хочеться подякувати всім: керівництву супермаркету «БУМІ», яке відгукнулось та дозволило провести акцію, організаторам - МГО «ЗАКЛИК» та церкві «Посольство Боже», а найголовніше всім учасникам, які охоче надали подарунки.
Подібні акції заплановано провести напередодні свята Пасхи, Міжнародного дня захисту дітей та 1 вересня в 2009 році.

ДАВАЙТЕ РОБИТИ ДОБРО РАЗОМ !!!
Зарошуємо всіх до співробітництва,
кого зацікавила подібна робота!


Телефонуйте за номером тел. 8-096-9371951, Олена
Висловлюйте свої побажання, відгуки на адресу електронної пошти: m_prystajko
З любов’ю до Вас,
МГО «Заклик»
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.