» » Ірпінська школа N13 нагороджена відзнакою «Флагман сучасної освіти України»

Ірпінська школа N13 нагороджена відзнакою «Флагман сучасної освіти України»

12 грудня 2008 року в місті Києві відбулась заключна частина громадської акції «Флагман сучасної освіти України» на якій була вручена відзнака "Флагман сучасної освіти України" і Ірпінській ЗОШ І-ІІІ ступенів N13.

На церемонію нагородження були запрошені представники міністерств, народні депутати, видатні діячі освіти і науки України.

Метою громадської акції «Флагман сучасної освіти України» є донесення інформації про провідні освітні та наукові заклади України, діячів науки і освіти, а також представлення їх позитивного іміджу в Україні та за її межами. Опитування, яке проводилось серед державних установ та громадських організацій, дало змогу визначити кращих представників у сфері освіти і науки України.


Акція проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України, обласних управлінь освіти і науки.

Для забезпечення інформаційної підтримки кращих освітніх та наукових закладів України та відзначення їх громадською відзнакою «Флагман сучасної освіти України» був випущений альманах «Флагман сучасної освіти України». Мова видання – українська, англійська, наклад – 5000 примірників.

Книга безкоштовно передаватиметься до обласних, районних адміністрацій, бібліотек, іноземних посольств та представництв.

Вітаємо школу, учнів, вчителів, батьків та громадськість селища з почесною відзнакою.

сайт Ірпінської школи N13
www.school13.pp.net.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.