Фінальний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009» » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Фінальний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009»

Фінальний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009»


У освітян сьогодні свято знову,
Хоч не червоний день в календарі.
Свою майстерність довести готові
Присутні наші вчителі-майстри.
Хай молодість сяє у вічній красі,
Хай розум і вдача сплетуться у колі,
І кожний учасник у власній руці
Тримає хай ключик від щастя і долі!


Цими словами розпочався фінальний тур І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009» у м. Бучі. Ведуча представила конкурсантів, які за жеребом визначили послідовність виступів. У фіналі брали участь шість педагогів:

Тетяна Валеріївна Кравченко, учитель інформатики Бучанської Української гімназії. Вона вважає, що широке впровадження форм опрацювання інформації змобілізує дитину, підготує до майбутнього життя в сучасному суспільстві. Тетяна Валеріївна працює над такою роботою: «Формування інформаційної культури школярів засобами сучасних технологій».

Тамара Олександрівна Уколова,
учитель історії Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Її педагогічне кредо: «Без минулого немає майбутнього». Ці прекрасні слова Олександра Петровича Довженка якнайкраще проглядаються в роботі вчителя щодо ознайомлення учнів-старшокласників з чудесами світу й України. Торкаючись сивої давнини, діти більше проймаються сьогоденням, інакше дивляться на сучасний світ. І є в учителя віра, що допоможе вона молодим людям розібратися в коловерті буремного, стрімкого ХХІ століття.

Ірина Ернестівна Кукушкіна,
учитель німецької мови Бучанської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вона вміло продемонструвала на уроці інтерактивні прийоми роботи. Вчителька виховує собистим прикладом, кожним жестом і словом, поглядом і рухом. Ірина Ернестівна переконана, що лише добре знаючи свій предмет і постійно удосконалюючи свою майстерність, можна навчити інших.

Надія Валентинівна Новикова,
учитель музики Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Вона вважає, що музика – не звичайний навчальний предмет, насамперед тому, що він містить у собі органічне поєднання науки і мистецтва. Її педагогічне кредо: «Творча співпраця з учнями – запорука успіху учителя». Надія Валентинівна встановила глибокі, емоційні, довірливі стосунки з учнями. Учитель – це скрипаль дитячих сердець: як поведе смичком, таку й мелодію почує.

Наталія Іванівна Андруша,
учитель музики Бучанської Української гімназії. Вона – творець духовного світу юної особистості. Збірка її пісень «За синім птахом» підтвердження того, що таланту немає меж. Світ, в якому живе Наталія Іванівна високий і несходимий, безмежний і багатогранний. Це - світ, в якому багато сонця. А сонце – це наші діти.

Оксана Василівна Галушка,
учитель біології Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. В цій людині поєднується щирість душі, скромність працелюбність. Кредом Оксани Василівни стали слова Василя Сухомлинського: «Серце віддаю дітям». Характерним для творчого почерку вчителя є віра в кожну дитину, її можливості та розум.
Особливу увагу журі конкурсу звертало на змістовність, оригінальність, науковість, використання інноваційних технологій.

Всі конкурсанти показали ґрунтовні знання сучасних методик і майстерне застосування їх на практиці.
За підсумками роботи журі переможцями стали:
І місце – Новикова Надія Валентинівна, учитель музики Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;
ІІ місце - Кукушкіна Ірина Ернестівна, учитель німецької мови Бучанської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
ІІІ місце - Андруша Наталія Іванівна, учитель музики Бучанської Української гімназії.
Педагоги нашого міста все роблять для того, щоб наші заклади стали воістину місцем радості для дитини, світом спокою і захищеності, співпраці і взаєморозуміння.

Члени журі висловили вдячність за радість і світло, які конкурсанти подарували присутнім, за мужність у перемозі над собою, за виявлений талант і високий рівень професіоналізму та майстерності! Тож здоров’я , Вам, наснаги, добра і нових творчих злетів.

Хай огортають Вас літа таким теплом,
Що з серця Вашого струмує.
Хай доля Вас ощедрує добром,
З яким людина радість в серці чує.
Живіть, творіть під сонцем осяйним,
Хай Вашим другом буде кожна днина.
І будьте вічно молоді,
Як вічна в колоску зернина!


Олена Лук’яненко,
завідувач міським методичним
кабінетом відділу освіти
опубліковано в газеті "Бучанські новини" №50 від 12 грудня 2008р.
відділ освіти
Коментарів: 0
Додати коментар