» » МГО “Естетичне виховання” - вилив мистецтва в маси!

МГО “Естетичне виховання” - вилив мистецтва в маси!

2008 рік несподівано виявився дуже складним, напруженим, зовсім новим, водночас різнокольоровим та ще й економічно кризовим роком. Хоча в саме таких умовах, МГО «Естетичне виховання» сформувалась як діючий потужний вилив мистецтва в маси, як діюча організація, яка має на меті сприяти творчим молодіжним проявам; об’єднанням цікавих, творчих людей для вирішення важливих культурних, соціальних та інших питань, що стосуються молоді і інших прошарків населення.

В цьому році, Головою Бучанської міської ради Анатолієм Петровичем Федоруком було нагороджено Голову МГО «Естетичне виховання» Лексікова Руслана за активну участь у реалізації держаної молодіжної політики. Здолані кроки вперед дозволяють тепер бачити нові горизонти та впевненіше йти до своїх цілей.


Цієї осені МГО «Естетичне виховання» виповнилося один рік. За цей час було докладено неабияких зусиль для досягнення поставлених завдань. Ні для кого не секрет, що організацію створили учасники Бучанського гурту «Eclipse», які в першу чергу самі досягли позитивних важливих результатів для свого вокально-інструментального ансамблю: ротація Бучанського колективу на декількох радіостанціях, багаточисельні публікації в пресі в різних містах України, ефір на I-му Національному телеканалі, виступ на Міжнародному фестивалі «Крок у майбутнє» з всесвітньовідомими зірками, виступи в елітних закладах столиці, професійні записи нового матеріалу групи та багато іншого. І все це під прапором нашого улюбленого міста Буча!


МГО «Естетичне виховання» прийняла активну участь у відновленні пам’ятника в Бучі видатному письменнику Михайлу Булгакову, який певний час жив і творив на нашій рідній землі. Взагалі багато цікавих людей проживали та й досі проживають в Бучі: гітарист Алли Борисівни Пугачової, видатний актор радянських часів Сергій Підгорний, який зіграв «смуглянку» в кінофільмі «В бой идут одни старики», учасниця гурту «Слівкі», батьки Олега Скрипки, бас-гітарист гурту «Тартак» Дмитро Чуєв (до речі також від нещодавна новий член нашої організації).

МГО «Естетичне виховання» провела фотоконкурс серед креативних фотографів нашого міста. Переможницею стала Євгенія Зайченко, яка тепер приймає участь у Всеукраїнському конкурсі “Краща фотографія MILLENNIUM-2008 р”. Свій голос за Женю можна ввідати тут: www.dubva1.livejournal.com
Нік: zenevjeva
Допоможемо нашій землячці перемогти!

Особиста сторінка Евгенії http://zenevjeva.livejournal.com

За ініціативи МГО «Естетичне виховання» в Бучі започатковано незвичну школу гри на музичних інструментах: гітара, ударні. Зовсім нові підходи дають швидкий результат володіння інструментом. Цікавим є те, що в учбовому процесі приймуть участь музиканти, учасники гурту «Eclipse». Хто бажає записатись в групу пишіть на імейл: [email protected]

МГО «Естетичне виховання» сприяє та допомагає в організації та в проведенні конкурсу краси «Міс Буча - 2008», що відбудеться 18 грудня. Головним організатором цього дійства виступає відділ сім’ї та молоді м. Буча, на чолі з Калініною Ніною Дем'янівною.

В листопаді 2008 р. МГО «Естетичне виховання» отримала подяку від Київської обласної державної адміністрації за активну участь у розробці Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області «Молодь Київщини» на 2009-2014 роки.

В жовтні 2008 р. МГО «Естетичне виховання», на честь святкування своєї річниці та святкування дня народження Бучанського кінотеатру «Акваріус», організувала великий сольний виступ гурту «Eclipse» в приміщені самого кінотеатру. До свята готувались довго, але в процесі підготовки сформували свою команду по організації великих масових концертів. Працювали без спонсорів. Надалі сподіваємось на підтримку людей з бізнесових кіл, які не байдужі до молоді, та до культурного розвитку нашого міста.

Реклама напередодні свята
Для сольного шоу - концерту “Eclipse” були запрошені спеціальні гості :)До складу МГО «Естетичне виховання» увійшли нові цікаві, творчі особистості:

Жилан Андрій, Волощук Ярослав, Перехрестенко Роман, Ковальська Аліса, Матвійчук Максим, Шариков Володимир, Бандура Роман, Касак Ілья, Луцишин Петро, Сіренко Данило, Довгополова Анна та багато інших.

Деякі кадри робочого процессу:

Розробка сценарного плану та визначення задач


Робоча група звукорежисерів. Талоновиті хлопці, музиканти гурту “One of us”Так виглядають підготовчі роботи сцени, перед сольним виступомМГО «Естетичне виховання» щиро бажає Вам завжди відчувати та максимально реалізовувати свій внутрішній потенціал. Нехай здійснюються всі ваші мрії і ніколи не закінчиться особистий “енерджайзер”, який дуже потрібний для наступних кроків вперед. Всім успіхів та веселих свят!P.S. Бажаючим взяти участь у заходах цього об’єднання, або просто хто хоче поділитися своїми ідеями, висловити власну точку зору з того чи іншого приводу, пишіть на електронну адресу: [email protected]
Голова МГО «Естетичне виховання» Лексіков Руслан
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
VIKA

OFFline

  • VIKA (1)
  • Місцевий
  • 9 грудня 2008 14:33
Поздравляю!!!!!!!

0