» » У ритмі танцю

У ритмі танцю

«Танці з зірками», «Танцюю для тебе» ...

Ці проекти на каналі «1+1» захопили своєю відвертістю, красою, особливою внутрішньою енергією; зворушили і не залишили байдужими мільйони українців. Усі ми уболівали, телефонували та з нетерпінням чекали суботнього вечора, щоб ще й ще раз насолодитися невичерпною фантазією тренерів і захоплюючим видовищем виконавців.

Натхненні побаченим, ми вирішили створити щось подібне у нашій школі. Так і виникла ідея конкурсу «У ритмі танцю». Сам конкурс складатиметься з чотирьох етапів (чотири чверті - чотири етапи). Отже, пари демонструватимуть виконання чотирьох танців.

28 листпада пройшов перший етап конкурсу. Батьки, учні, гості, журі поринули у звуки нестаріючого вальсу. У конкурсі взяло участь 17 пар з 2 по 11 класи. Усе було по-справжньому: ведучі - Іван Досяк і Тетяна Мельошина, компетентне журі, вітання учасників, а головне - піднесений настрій, зворушливі сльози на очах у батьків, активність уболівальників, високий енергетичний потенціал, який передався усім присутнім.
Сприяти вихованню естетичних смаків, долучати учнів до прекрасного - такі завдання ставить перед собою педагогічний колектив школи, і цей захід націлений саме на досягнення цієї мети.

Сьогодні учасники готуються до наступного етапу конкурсу, який відбудеться 16 січня 2009 року. Побажаємо ж їм удачі, а Ользі Анатоліївні Вільчинській, керівникові хореографічного гуртка, творчості і наснаги для втілення нашої загальної ідеї в життя.


Людмила Волинець,
директор Бучанської ЗОШ І-ІП ст. №2
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
rv17

OFFline

  • rv17 (17)
  • Місцевий
  • 8 грудня 2008 14:52
а чи була об"ява про конкурс?
чи зробили по-тихеньку для своїх?
17 пар для Бучі не замало?

0