» » » Відкритий урок з податкової тематики в економічному класі Ірпінської школи №2

Відкритий урок з податкової тематики в економічному класі Ірпінської школи №2

Ірпінська ОДПІ повідомляє:

Виховання економічної та правової культури у школярів та молоді – майбутніх платників податків, формування у них податкової культури, обізнаності з основами податкового законодавства в останні роки набуває особливого значення та уваги з боку органів державної податкової служби. Тому, працівники Ірпінської об’єднаної ДПІ дедалі більше уваги приділяють виховній і роз’яснювальній роботі серед учнівської молоді. Адже дуже важливо розпочати ще зі школи формувати у майбутніх платників податків знання з питань оподаткування, виховувати в них податкову культуру та правову свідомість.

20 листопада в Ірпінськой школі № 2 відбувся відкритий урок для учнів 9”Е”,10”Б”,11”Б” класів з поглибленим вивченням економіки та права на тему "Сучасна податкова система в Україні". Цей урок провів Начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й..

В доступній для учнів формі Візіров Б.Й. розповів про створення податкової служби, а також охарактеризував її структуру на сучасному етапі. Дохідливо роз'яснив про оподаткування юридичних осіб, приватних підприємців та важливість своєчасної сплати податків усіма громадянами України. Зробив порівняльну характеристику щодо кількісного складу зареєстрованих платників податків у цьому році з минулими роками. Та розповів про зростання надходжень по роках, як до державного так і до місцевого бюджетів. Загострив увагу на тих платниках податків в Ірпінському регіоні, які сплачують найбільші суми коштів до бюджету. З них - ДП „ Кюне і Нагель”, ВАТ "Ветропак”Гостомельський склозаводвод, та інщі.

Детально розповів про реєстрацію та системи оподаткування підприємницької діяльності. Переконливо розповів про необхідність кожного приватного підприємця не приховувати, а сплачувати в повному розмірі всі податки і збори. Так як це головна передумова розквіту економіки нашої країни.

Небайдужими до почутого виявилися і старшокласники, яких, як з’ясувалося, цікавлять економічні процеси в Україні. Вони наперебій запитували про сучасну систему оподаткування, реформування податкової служби, про те, як розпочати власний бізнес тощо. Учні виявили неабиякий інтерес до обговорення спрощеної системи оподаткування, цікавилися перспективами і доцільністю прийняття Податкового кодексу. На всі запитання учні отримали вичерпні, обґрунтовані відповіді.

Отже, формування податкової культури з дитинства, виховує свідомих, законослухняних платників податків в майбутньому.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи
Ірпінської ОДПІ
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.