» » Таксі – червоне світло

Таксі – червоне світло

Сьогодні послуги таксі пропонуються ледь не на кожному кроці. Дійсно – швидко, комфортно, можливо, не кожному по кишені, але жителі самі в праві вибирати, яким транспортом користуватися. От і склалося так, що авто із шашкою супроводжує нас скрізь. З одного боку це добре, адже можна швидко скористуватися послугою. Проте для інших захаращення шляхів автомобілями – перешкоджає руху та створює чимало незручностей.

Власникам транспортних засобів немає де припаркуватися, а пішоходам частенько доводиться долати чималі перепони, аби протиснутися крізь щільні ряди машин. Та й сміття (як би не заперечували самі таксисти) після таких «простоїв» залишається багато.

Традиційно «хлібними» місцями для таксистів залишаються привокзальна площа, міська лікарня, вуличка біля Київської площі. Внаслідок цього до відділу благоустрою Бучанської міської ради почали надходити численні скарги від людей.

Наприклад, громадяни, які приїжджають до тієї ж лікарні, не мають місця, щоб припаркувати своє авто. Мотивація справедлива - дані стоянки облаштовані для загального користування, а не лише для служб таксі, які перебувають там цілодобово. Спеціальних стоянок для таксі немає і в найближчих планах – не передбачається.
Зарадити цій ситуації можна. Як варіант – таксисти можуть паркуватися на території своїх власників і прибувати на виклики по рації. Але не факт що підприємці, які займають цим видом діяльності, захочуть піти на зустріч органам місцевого самоврядування.


По цьому питанню, відділом благоустрою Бучанської міської ради неодноразово направлялися листи до Ірпінського ДАІ, аби ті зарадили існуючій ситуації. У відповідь, як це часто буває, - затяжна мовчанка. Тому наразі працівники благоустрою з’ясовують особи керівників служб таксі у місті й будуть вести бесіди окремо з кожним із них.

Чи дасть це бодай якісь результати – покаже час…
газета: №44 "Бучанські новини" від 31 жовтня 2008р
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
jonn

OFFline

  • jonn (20)
  • Місцевий
  • 13 листопада 2008 14:16
От них дождешся...еще больше мусора и еще больше неуважения... am

0
елис

OFFline

  • елис (5)
  • Місцевий
  • 13 листопада 2008 17:02
НАСПРАВДІ ТУТ ПАЛКА З ДВУХ КІНЦІВ,І ТРЕБА ЦЕ ВИРІШУВАТИ .Я,ВВАЖАЮ,ЩО ІРПІНСЬКЕ ДАІ НЕ ХОЧЕ НІЧОГО РОБИТИ.

0