» » Відкриття Меморіалу Слави в селищі Гостомель

Відкриття Меморіалу Слави в селищі Гостомель

7 листопада в Гостомелі відбувся мітинг з нагоди 65-річчя визволення Приірпіння від німецько-фашистських загарбників. Саме цій події було приурочене урочисте відкриття оновленого, відреставрованого Меморіалу Слави воїнам – визволителям.

Щиро привітали присутніх на мітингу гостомельчан, гостей селища, учителів та учнів школи із знаменною датою — 65-річчям визволення Київщини від фашистських загарбників селищний голова Кириченко А.І., директор ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Захлюпаний В.М., ветеран війни Філоненко О.Д., військовий комісар Ірпінського регіону.

Героїчна битва за Київщину займає особливе місце в історії Великої Вітчизняної війни. Назавжди в її літописі залишаться жорстокі бої з ворогом на землях Приірпіння. Навіки вкарбований у пам'яті народній героїчний подвиг і наших односельців. Ми схиляємо голови перед мужніми захисниками Вітчизни. Вічна слава тим, хто полив своєю кров'ю українську землю. Низький уклін солдатам, які зі зброєю в руках боронили і визволяли рідний край, піднімали з руїн країну після Перемоги.

Наш обов'язок — пам'ятати загиблих і оточити увагою та турботою ветеранів, які пережили воєнне лихоліття. Сьогодні жителі селища своєю звитяжною працею продовжують славні традиції старших поколінь. Віримо, що місцева влада і надалі робитимете все можливе, аби процвітала Гостомельщини, міцніла і звеличувалася серед інших населених пунктів Київщини.

Вшановуючи сьогодні визволителів односельців – звитяжців Другої світової війни, схиляємо голови перед їхнім величним подвигом. Ми завжди пам'ятатимемо тих, кому зобов'язані свободою та можливістю жити як господарі на своїй рідній землі.


Офіційний сайт Гостомельської селищної ради
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.