» » Бучанська міська рада: Рішення про стан сплати податків

Бучанська міська рада: Рішення про стан сплати податків

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ


Про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів
до бюджету міста Буча за 9 місяців 2008 року


Розглянувши та обговоривши наданий виконавчим комітетом Бучанської міської ради звіт про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 9 місяців 2008 року, керуючись п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 9 місяців 2008 року взяти до відома (Додаток1).
2. Залучити відділ земельних ресурсів та відділ доходів фінансового управління Бучанської міської ради до активізації роботи по надходженню податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Ірпінської Державної податкової інспекції Київської області в межах їх повноважень та на комісію з питань економічного планування, бюджету та фінансів.


Міський голова,
А.П.Федорук

---------------------

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ (ПРОЕКТ)


Про затвердження показників вартості проектно-
планувальних та інших робіт по наданню послуг
КП «Бучабудзамовник»


Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України № 297 від 01.07.2008 року та відповідно до ДБН.1.1.-7-2000, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити показники вартості проектно-планувальних та інших робіт по наданню послуг КП «Бучабудзамовник».(Додаток 1)
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, Ю.А.Хоменка.


Міський голова,
А.П. Федорук

Керуючий справами,
Г.В. Сурай

Погоджено:

Перший заступник міського голови,
Ю.А. Хоменко

Завідувач юридичним відділом,
І.В. Недашківська

Подання:

Директор КП «Бучабудзамовник»,
С.А. Демченко


---------------------

Завантажити документи:

- Аналіз виконання бюджету Бучанської міської ради за січень - вересень 2008 року. ІІІ квартал 2008 р. : Скачать файл: analiz_budzetu_rada3kv.pdf [138,3 Kb] (cкачиваний: 209)
Посмотреть онлайн файл: analiz_budzetu_rada3kv.pdf


- Аналіз виконання доходної частини бюджету міста Буча на 01.10.2008 року : Скачать файл: analiz_dohodu_mista_1-10-20083kv.pdf [87,78 Kb] (cкачиваний: 163)
Посмотреть онлайн файл: analiz_dohodu_mista_1-10-20083kv.pdf


- Про індекси визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт та показники цієї вартості в розрахунку на один людино-день : Скачать файл: nakaz_ministerstva_rozvutok.pdf [62,3 Kb] (cкачиваний: 166)
Посмотреть онлайн файл: nakaz_ministerstva_rozvutok.pdf


- Показники вартості проектно-планувальних та інших робіт по наданню послуг замовникам (Додаток-1) : Скачать файл: dodatok.pdf [50,71 Kb] (cкачиваний: 178)
Посмотреть онлайн файл: dodatok.pdf


- Податковий борг (фізичні особи) станом на 01.10.2008 р. : Скачать файл: podatkovuj_borg_.pdf [96,9 Kb] (cкачиваний: 202)
Посмотреть онлайн файл: podatkovuj_borg_.pdf


---------------------
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.