» » Від серця - до серця

Від серця - до серця

24 жовтня 2008 року курсанти та викладачі факультету податкової міліції були запро-шені до Бучанської школи-інтернату, яка в цей день святкувала своє 48-річчя. Відзначення пам'ятними грамотами найкращих учнів та вчителів школи, пісенні й танцювальні вітання, виступи колишніх випускників створювали теплу, дружню, родинну атмосферу в залі.

Та яке ж свято без подарунків? Спонсори подарували телевізор, пилосос, величезний торт. А наші курсанти вручили дітям корзинки із канцтоварами та солодощами від профкому сту-дентів та курсантів університету.

Із Бучанською школою-інтернатом наш університет єднає давня дружба і співпраця, адже багато учнів інтернату є учасниками молодших колективів КМЦ "Сузір'я".

Нещодавно курсанти ФПМ проявили ініціативу: під керівництвом заступника начальника кафедри управління та адміністративної діяльності, к.ю.н. Ольги Віталіївни Яцюк вони роз-робили та запровадили Програму соціальної адаптації молоді.
- Програма соціальної адаптації для дітей Бучанської школи-інтернату йде у трьох напрям-ах, - розповідає Ольга Віталіївна. - До нашої програми входить: викладання лекцій з пра-вової тематики; проведення тренінгів правого виховання учнів школи (дітей-сиріт), різнома-нітних ігор, спілкування з цими дітьми; допомога у підготовці та проведенні культурно-ма-сових заходів. Основною метою програми є забезпечення учнів школи-інтернату достатні-ми знаннями про безпеку, комунікацію, гарантії захисту прав дітей-сиріт та дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, відповідальність за скоєння ними та щодо них проти-правних діянь. Завданнями даної моделі є гуманізація, гармонізація та спрямованість на со-ціальну адаптацію та інтеграцію дітей у суспільство.
Кожної п'ятниці курсанти приїжджають до своїх підопічних. Учні 11 класу зацікавле-но слухали лекцію про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яку прочитав їм курсант Микола Гураєвський. Микола з власного досвіду знає проблеми дітей-сиріт, бо виховувався в інтернаті.

Значною подією у житті 8 класу Бучанської школи-інтернату стало проведення курса-нтами університету тренінгу "Комунікація - стрес - захист". Мета тренінгу: формування у дітей психологічної стійкості, розвиток особистісної комунікативності, отримання навичок безпечної поведінки. Щоп'ятниці восьмикласники під час тренінгу дізнаватимуться, як ви-значити своє місце у суспільстві, як раціонально розпоряджатися своїм часом, навчаться правильній та правомірній поведінці у різних життєвих ситуаціях. Директор школи-інтер-нату Михайло Петрович Наконечний гаряче підтримав ініціативу наших курсантів і студен-тів, наголосив на актуальності та необхідності такої діяльності.


Марина Середенко
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.