» » Дембельський альбом військової частини

Дембельський альбом військової частини

28 жовтня у військовій частині А-0565 Проскурівського польового вузла зв’язку Генерального штабу Збройних сил України (що в селищі Гостомель) відбулися урочистості. А приводом до них стали дві події – звільнення юнаків із лав строкової служби та відзначення військовослужбовців, офіцерів, прапорщиків, які показали високі результати у навчанні «Рішуча дія – 2008» та гідно виконали завдання по забезпеченню зв’язку.

Розпочався захід із шикування військових на плацу та винесення прапору – символу військової частини. Проте, свято-святом, а офіційну процедуру та заведений порядок не порушували. Все відбувалося чітко, динамічно та виважено, як і годиться справжнім захисникам Вітчизни. Командир військової частини – полковник Едуард Віталійович Кузнєцов привітав військовослужбовців із дембелем, побажав хлопцям щасливого і достойного життєвого шляху та висловив сподівання, що рік служби не мине для них дарма – тепер вже колишні солдати стануть не лише гідними захисниками України, але й кращих, тих, хто особливо відзначився за час несення служби, згідно наказу Президента України Віктора Ющенко, було нагороджено Грамотами.

Також військовим були вручені подяки та пам’ятні нагрудні знаки. Завершилося свято маршем та колективним фото на згадку про ці часи.

газета: №44 "Бучанські новини" від 31 жовтня 2008р.
Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.