» » Щодо ситуації з медичним обслуговуванням бучанців в місцевій лікарні

Щодо ситуації з медичним обслуговуванням бучанців в місцевій лікарні

У попередньому номері "Ірпінського вісника" було надруковано критичний матеріал щодо ситуації, що склалася з медичним обслуговуванням бучанців в лікарні. Бучанська міська рада надала редакції матеріал з істотними умовами договору між БМР та ІМР, що до сих пір не заключено на 2008 рік.

У відповідь на доручення першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації за підсумками наради від 24 вересня 2008 року по питанню заключеня договору на медичне обслуговування мешканців міста Буча, Бучанська міська рада повідомляє наступне.

На даний час домовленості по питаннях, які протягом двох останніх років залишаються спірними та невирішеними, а саме: питання розподілу власності в галузі охорони здоров'я, житлово-комунального господарства та позашкільної освіти, - немає.

Задоволення позицій Бучанської міської ради та Головного управління охорони здоров'я щодо реорганізації галузі охорони здоров'я, на першому етапі, шляхом оформлення юридичних осіб на медичні заклади не відбулося. Розуміння необхідності залучення капітальних вкладень, за рахунок коштів бюджету розвитку або цільового фонду відповідних адміністративно-територіальних одиниць, на території яких знаходяться установи на правах власності немає. Останнє, в свою чергу, давало б змогу поліпшувати якість послуг, що надаються не за рахунок лише одного міста Ірпеня, а й за рахунок селищ регіону та міста Бучі.

Тому, враховуючи вищевикладене, до істотних умов проекту угоди між Ірпінською та Бучанською міськими радами на медичне обслуговування мешканців міста Буча слід віднести:
1) відповідний рівень надання стаціонарної допомоги, в т.ч. медичної допомоги в пологовому будинку, який потребує негайного капітального ремонту;
2) надання всім медичним закладам статусу юридичних осіб та отримання відповідних ліцензій на медичну діяльність;
3) щоквартальне звітування відділом охорони здоров'я про стан фінансування медичних закладів;
4) визначення права власності та закріплення за власником обов'язків щодо проведення відповідних капітальних вкладень протягом одного календарного року з моменту його визначення;
5) розробка програми подальшого розвитку галузі охорони здоров'я в короткостроковій перспективі та механізм її відстеження та відповідальність.

Сподіваємося на Ваше розуміння наших пропозицій, адже ми намагаємося зробити все можливе для поліпшення якості надання медичних послуг.


З повагою,
В.А.Фальковський,
заступник міського голови
з соціально-економічних питань
газета: 40 "Ірпiнський вісник" від 16 жовтня
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.