» » Наші діти виграли ІІ тур брейн-рингу «Підліток і право»

Наші діти виграли ІІ тур брейн-рингу «Підліток і право»

27 вересня 2008 року в місті Вишгороді, в приміщенні спеціалізованої загальноосвітньої школи «Сузір’я», відбувся ІІ зональний відбірковий тур гри брейн-ринг «Підліток і право». У ній взяли участь і п’ятеро бучанських дітей, учнів 10-11 класів – Ольга Москаленко, Ростислав Сидоренко, Андрій Сесько, Олександра Статкевич, Дар’я Чеховська.

Приємно, що наші школярі, не лише показали чудові знання права, виявили спритність та волю до перемоги, але й стали лідерами цього етапу змагань, впевнено обійшовши учасників інших дванадцяти населених пунктів Київщини. Діти вкотре довели, що Буча не лише молоде місто, але ще й багате освіченими, розумними людьми.

Проте, для них головним стала навіть не перемога, а шанс проявити свої знання, набратися досвіду. Це стало можливим завдяки Бучанській службі у справах дітей, зокрема в особі начальника – Світлани Архипенко, яка доклала чимало зусиль, щоб організувати поїздку та забезпечити учням гарні умови перебування. А також завдяки працівникам Бучанського відділу освіти, які займалися з дітьми, давали нові знання та морально підтримували майбутніх правознавців.

Попереду на наших дітей чекає обласний фінал, в якому візьмуть участь команди, що посіли 1-3-ті місця в зональних турах брейн-рингу. Завершальні змагання проходитимуть у Броварах. Бучанці рішуче налаштовані на перемогу і, зважаючи на їхній високий рівень знань і завзятість, діти мають великі шанси вибороти перше місце.

Інформація

Обласна гра брейн-ринг «Підліток і право» - гра-змагання для учнівської молоді віком від 14 до 18 років на краще знання чинного законодавства щодо дітей, положень Конвенції ООН про права дитини. Її засновником є служба у справах дітей Київської облдержадміністрації.
газета: №41 "Бучанські новини" від 10 жовтня 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар