» » У Бучі названо 14 нових вулиць

У Бучі названо 14 нових вулиць

25 вересня 2008 року на черговій сесії Бучанської міської ради депутати присвоїли назви 14-ти новим вулицям міста. Підтримавши рішення Комісії з питань найменувань і перейменувань вулиць, провулків, площ Бучанської міської ради, депутати вирішили першочергово назвати вулиці іменами тих, хто потрапив до десятки великих українців за підсумками народного голосування в проекті на телеканалі «Інтер».

У Бучі вже є вулиці на честь Ярослава Мудрого, Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, В’ячеслава Чорновіла, Лесі Українки та Івана Франка. Тепер у місті ще будуть вулиці на честь Миколи Амосова, Степана Бандери, Григорія Сковороди. Залишився ще один великий українець – Валерій Лобановський. Але оскільки в Бучі ще буде будуватися один стадіон, то вирішено за доречне саме біля нього назвати вулицю на честь Лобановського.

Інші назви члени комісії вибрали з переліку запропонованих депутатами, громадськими організаціями та громадськістю. Таким чином одна вулиця отримала назву «Ковельська», інші 13 названі на честь людей, які своїм життям, працею чи творчістю прислужилися Україні.більш детальніше читайте в газеті "Бучанські новини" №40 від 3 жовтня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.