» » Обрано Почесного громадянина Бучі

Обрано Почесного громадянина Бучі

25 вересня на засіданні сесії Бучанської міської ради було обрано Почесного громадянина Бучі. В цьому році ним став голова правління бучанського підприємства ЗАТ «Меліоратор» Василь Петрович Яцюк.Василь Петрович – людина не байдужа. А тому і авторитетна. Він знає про всі проблеми із якими стикається не тільки кероване ним підприємство, а й про труднощі у роботі Бучанської міської ради (адже є членом її виконавчого комітету), про здобутки та негаразди Бучі. Така участь у житті міста підкріплюється й низкою важливих та корисних робіт, яке ЗАТ «Меліоратор» виконувало у Бучі на користь нашої територіальної громади.

Крім будівництва стадіону, підземного переходу, Київської площі, працівники ЗАТ «Меліоратор» розчистили у мікрорайоні Яблунька два ставки, зробили осушувальну лоткову мережу (для відведення ґрунтових та дощових вод) по вулицях Гагаріна та Учительській, проклали лоткову мережу у мікрорайоні Мельники, по вул. Лісовій. Брали участь, разом із іншими фірмами, у будівництві резервуару чистої води по вул.Тарасівській.

А в мікрорайоні Лісової Бучі будують озеро, що займатиме площу 1,5 га та парк відпочинку. По вул. Чкалова виконують роботи по будівництву стадіону зі штучним покриттям. А ще меліоратовці будують прекрасні зони відпочинку, проводять будівництво та ремонт будинків, огорож та багато чого іншого для того, щоб прикрасити рідний край.

«Лише чесна праця збагачує людину і приносить задоволення» - девіз Василя Яцюка. З таким підходом до справи, людина заслуговує носити звання Почесного громадянина Бучі.

Довідка
Василь Яцюк. Родом із Хмельниччини. У 1976 році закінчив Боярський меліоративний технікум. 1987 – Рівненський інститут інженерів водного господарства. Спочатку працював бригадиром, майстром, виконробом, начальником дільниці. Згодом став заступником начальника по виробництву.
З 1997 року – голова правління ЗАТ «Меліоратор».
Почесний працівник Держводгоспу. Неодноразово був нагороджений грамотами та подячними листами, зокрема від Кабінету Міністрів України, керівників області.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар