» » 108 років - селищу Ворзель і 80 років Ворзелю-курорту

108 років - селищу Ворзель і 80 років Ворзелю-курорту

«Ворзель здолав період хаосу і негараздів. Він впевнено іде в майбутнє як курорт, здатний допомагати людям... Наша мета, що полягає у відродженні престижу Ворзеля – не віддалена перспектива, а назрілий факт”, - такими обнадійливими словами відкрив свято Ворзеля селищний голова Сергій Кухарський.

А день видався похмурим та ще й 13 у вересневому часовому потоці. І дивна річ – сама природа , ніби відчувши урочистість події, не пролилась і краплею дощу. Адже цього дня хронологічно збіглися дві надзвичайно важливі дати:
108 років - селищу Ворзель і 80 років Ворзелю-курорту.

В вирі святкових подій опинився історичний центр селища, - будинок графині Уварової, дочки славнозвісного українського мецената Терещенка. До речі, завдяки небайдужості та зусиллям місцевої влади, ця архітектурна пам`ятка відреставрована і передана ворзельській громаді в статусі духовної Alma Mater. Сьогодні в цьому приміщенні працює ворзельський Центр творчості “Уваровський дім”.Бурхливим потоком розвивалися події того дня, не даючи перепочинку глядачам в високому емоційному злеті. Відзнаки отримали господарі десятьох кращих садиб Ворзеля. Пройшли святковим ходом 55 сімей з новонародженими, 27 молодих шлюбних пар. Пам`ятні подарунки отримали 26 місцевих довгожителів, які здолали 85-літній рубіж свого життя. Апогеєм урочистостей стала передача естафети сімейного кохання і благополуччя. «Золоті» подружні пари благословили на довге спільне життя пару молодих ворзельців, весільна церемонія яких перетворилась на «родзинку» урочистостей на честь свята.

Серед чисельних шанованих гостей, що завітали до Ворзеля, уваги заслуговує той факт, що до урочистостей приєдналися делегації міст-побратимів: Гура Калварія (Польська Народна Республіка) та Бар ( Вінницька область).

А крім того селище того дня перетворилося на суцільну сцену, його вулицями ходили гурти яскраво прибраних людей в автентичному одязі, наповнюючи їх різнобарв`ям українських народних пісень. Саме тут відбувався VI Всеукраїнський фестиваль аматорського мистецтва «Пісенні візерунки», організований Профспілками України.

Підходив до кінця День Ворзеля, наповнений святковим настроєм, концертами, зустрічами з зірками сцени, феєрверками - загалом щастям. Сподіваймося, що це відчуття залишиться з кожним із нас і в нашій буденності.

Керівник служби у зв`язках з
громадськістю виконкому Ворзельської селищної ради
Алла Багірова
  0
Коментарів: 0
Додати коментар