» » «Eclipse» робить «кРок у майбутнє»

«Eclipse» робить «кРок у майбутнє»


Міжнародний Фестиваль «кРок у майбутнє», який відбувся в м. Херсон з 31 серпня по 01 вересня є доказом того, що Україна сміливо крокує в Європу! Якісне професійне технічне забезпечення та команда професіоналів, вагомих людей, в рядах організаторів – формула успіху в організації свята, тому ці два дні не просто були святковими, вони перетворились в справжнє видовище!Ведучі фестивалю: Борис Барський та Георгій Делієв – головні герої серіалу «Маски Шоу». До речі, Гена Делієв останнім часом також став співати і створив свій музичний гурт з живими інструментами, навіть, сам взяв гітару, підключив «дісторшн» і дає жару зі своєю програмою, яка має назву «Я реальный придурок» (я могу превратиться в рисунок).

На цьому святі він виступав і як ведучий, і як гість фестивалю зі своїм новим гуртом.
Борис Барський тішив всіх своїми віршами, анекдотами та кумедними жестами.

Головні гості фестивалю: Гурти PAIN (Швеція) та Within Temptation (Нідерланды).
Дійство відбувалось в самому центрі міста на набережній і «закуліси» припадали якраз на сам берег Дніпра, де дрейфував пришвартований лайнер, прямо як в Каховці, хіба що трохи менший за розміром ? Саме там, нам і вдалося поспілкуватися з визнаними всесвітньовідомими Within Temptation і їх фронтвуменом Шерон Ден Адель.
Також «офіційне херсонське джерело», напередодні свята, анонсувало приїзд наступних персон як глядачів-тусовщиків (цитую): « Помимо всем известного Slayera "Крок у майбутнє" посетят гитарист Aeon Of Death Дима "Atheist", саундпродюсер Нашего Радио Артем "MotoroZZ", звуковых дел мастер Максим "Дайвер" Гринько, байкерша Тина, муза местных растаманов Елена Летова, глава приднестровских готесс Элизабет Bathory и еще много весёлых персонажей».

Майже з усіма ми познайомилися, спілкувалися (навіть с президентом телекомпанії «УТ-1»), але так і не зрозуміли, хто ж така була Елена Летова?


Серед гостей фестивалю грали: “Юркеш” (м.Київ) – той самий Юрко Юрченко з Території «А», тільки зараз він грає і співає зовсім іншу музику. “Мертвий Півень” (м.Львів) – гурт з ім’ям, по багатьом різним рейтингам їх вважають навіть легендою андеграундного українського року. Також гурти White (м.Київ), “НЕМО” (м.Київ), “Ніагара” (м.Львів), “GreatФрут” (м. Миколаїв), “Green Silence” (м.Львів) та “Янсен Кукансен” (м.Херсон), які співали пісню про (цитую приспів) : «Дупа Бреда Піта, Дупа Тома Круза, Дупа Бруса Улільюса…. у всьому винна вона». До речі, гурти “Янсен Кукансен”, “Green Silence” і “Ніагара” офіційно вважаються переможцями фестивалю «кРок у майбутнє» 2008 і нагороджуються безкоштовним записом у студії.


Гурт «Eclipse» отримав диплом фестивалю «кРок у майбутнє», придбав велику кількість нових знайомств, привернув до себе увагу ЗМІ, (декілька телеканалів Херсонщини та телеканал «УТ-1» транслювали виступ «Eclipse»). Щойно зроблений запис нових пісень гурту отримав ротацію на декількох радіостанціях Херсону, які працюють у діапазоні, охоплюючи всю Херсонщину та Кримський півострів, та саме головне, - це незабутні враження від дійства в цілому. Ми зробили свій крок! Ми йдемо далі!


P.S. До речі, про запис! Напередодні фестивалю відбувся невеличкий тираж компакт дисків з новим матеріалом «Eclipse», якого нема в Інтернеті, і які згодом безкоштовно можна буде отримати в касі кінотеатру «Акваріус». Про детальні умови пізніше.Руслан Лексіков
  0
Коментарів: 0
Додати коментар