» » У Бучі пройшов фінал Чемпіонату України з мотокросу

У Бучі пройшов фінал Чемпіонату України з мотокросу

10 серпня у Бучі, в районі Гідровідвалу, усі бажаючі мали змогу стати глядачами екстремального шоу – фіналу Чемпіонату України з мотокросу. Видовище і спорт поєдналися таким чином, що змогли добряче полоскотати нерви присутнім та «заразити» азартом тих, хто просто прийшов «за компанію». Хоча, здається, таких було обмаль.

Присутні жваво реагували на всі спортивні елементи, що виконували мотогонщики та голосно підбадьорювали лідерів цих змагань. Особливо привітно зустрічали нашого земляка – ірпінчанина Олександра Пащинського, який сповна виправдав надії своїх вболівальників і двічі посів призові місця. Пізніше, Олександр сказав в інтерв’ю, що, можливо, в нього були маленькі переваги перед суперниками – допомогли рідні стіни і знання траси. «Перемагати – добре, адже завжди приємно стояти на п’єдесталі» - поділився він своїми враженнями.

На Чемпіонаті України спортсмени представляли такі міста, як Київ, Димитрів, Харків, Івано-Франківськ, Єнакієво, Каховку, Ковель, Запоріжжя, Кременчук, Хмельницький, Білу Церкву, Дніпропетровськ, Ірпінь, Полтаву та ін.

Гідним уваги є і рівень спортивної майстерності учасників змагань. Наприклад, Олександр Морозов – майстер спорту міжнародного класу. Наш Олександр Пащинський та Олексій Молчанов – члени збірної команди України. Нещодавно вони стартували у Польщі на етапі Чемпіонату Європи з мотокросу, де Олександр Пащинський був у числі найкращих спортсменів Європи, увійшовши до п’ятірки найсильніших.

А юні спортсмени Андрій Боренко та Вадим Галіяш незабаром будуть стартувати у Нідерландах на молодіжному командному Чемпіонаті світу.
Мотогонки проходили відповідно до класу мотоциклів: 85, 125, OPEN та Абсолют.

У заліку, призові місця розподілилися наступним чином:
Клас 125
перше місце – посів Олександр Пащинський (місто Ірпінь),
друге місце – Андрій Маханьков (Хмельницький),
третє місце – Олександр Морозов (Київ).

Клас OPEN
перше місце – Микола Пащинський (Ірпінь),
друге місце – Роман Морозов (Дніпропетровськ),
третє місце – Юрій Джепаров (Запоріжжя).

Клас Абсолют
перше місце – Микола Пащинський (Ірпінь),
друге місце – Олександр Пащинський (Ірпінь),
третє місце – Роман Морозов (Київ).

Зокрема, переможців вітав і заступник Бучанського міського голови Віктор Фальковський.

Також виступили мотогонщики у класі «ветеранів».
Серед них перше місце зайняв – Олександр Морозов (Київ), друге місце – Олег Скрипніков (Чернівці), третє місце – Гігель Міхнєвіч (Полтава).За словами організатора цього мотокросу Сергія Пащинського, жителям Ірпінського регіону не доведеться чекати наступного року, аби знову побачити перегони.

Уже 13 вересня у Бучі буде проходити (вперше в історії України) Кубок України по мотогонкам на квадроциклах. Цього ж дня в районі Гідровідвалу жителі стануть свідками Чемпіонату України по автомобільному кросу «Гонки на виживання».

Адже побудована для цього траса, організаторам та безпосереднім учасникам змагань цілком підходить.

Як зазначив Сергій Іванович, у найближчих планах – отримати ліцензію на право проведення міжнародних змагань. Тож, цілком можливо, що незабаром Буча буде вітати учасників Чемпіонату Європи з мотокросу.


газета "Бучанські новини"

переглянути фотографії з Чемпіонату : в галереї
мотокрос Пащинський
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.