» » Нові перемоги «Оксамиту»

Нові перемоги «Оксамиту»

Вже стало традиціею для хореографічного колективу «Оксамит» бучанської школи мистецтв ім.Л.Ревуцького кожного літа подорожувати та приймати участь у дитячих міжнародних фестивалях.

В минулому році колектив поїхав до м. Севастопіль на дитячий міжнародний фестиваль «Понтійська арена» та завоював там перше місце. А цього року було вирішено знову прийняти участь в дитячому міжнародному фестивалі «Морська мушля», Болгарія. По-перш, така участь у фестивалі була дуже хорошою школою для підростаючого покоління колективу,-це діти віком 6-8 років, по-друге, показати нові досягнення та творчий ріст колективу.

На фестиваль поїхали 20 дітей віком 6-15 років, четверо супроводжуючих батьків, які віднеслись до поїздки дуже відповідально, організовано, і були дійсно помічниками. Колектив виступив з новою програмою (7 номерів), яка готувалась протягом навчального року. Дітей було відмінно підготовлено, як в хореографічному, так в фізичному плані, також на кожний номер було пошито нові костюми.

26 червня колектив виїхав до сонячної привітної Болгарії, м. Созополь. З першого дня одразу розпочали готуватись до фестивалю – репетиції, підготовка костюмів. А з 28 червня розпочалися виступи колективів. Перший тур був відбірковий: 20 різних колективів показали свої програми, а це близько 70 різножанрових номерів. Всі наші 7 номерів не залишили байдужими нікого. Постановки назвали незвичними та навіть «революційними». Діти старались як ніколи, особливо хочеться відмітити наших дебютантів: від їхніх надзвичайних гімнастичних здібностей були в захваті всі, навіть конкуренти, а особливо члени жюрі. Дуже серйозно віднеслись до виступу старша група колективу, вони дійсно показали себе в роботі на сцені як одна команда.

До фіналу конкурсу потрапило 4 з 7 номерів. Слід відмітити що крім групових постановок, в репертуарі який Оксамит привіз, були і два сольних номери – класичний номер на пуантах та східний танок.


Наступного дня фестивалю було святкове вручення дипломів. Хореографічний колектив «Оксамит» отримав перше місце в номінації естрадно-спортивний танець, крім цього ми одержали дипломи за найоригінальнішу постановку, найкращу хореографічну постановку та найкращий дебют фестивалю,- отримали наші молодші учасники. Також були вручені медалі та пам'ятні сувеніри.

Керівникові колективу «Оксамит», Вижга О.К., вручено іменний диплом за творчі досягнення у хореографічному мистецтві.Після цього був гала концерт, який був знятий TV Болгарії, Всесвітнім телеканалом ІНТЕР +.
газета: №30 "Бучанські новини" від 25 липня 2008р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Василь Макарович

OFFline

В "БН" вперто не бажають знати, що участь не "приймають", а "беруть".

0