» » Буча: Випускний бал - 2008

Буча: Випускний бал - 2008

Здається, що тільки вчора пролунав останній дзвоник, позаду напружена пора іспитів, і ось - випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися нашим випускникам.

25 червня випускники всіх бучанських шкіл відзначали свято найкращої пори в житті людини - свято юності, мрій, сподівань і прощання з рідною школою. За традицією, хлопці та дівчата здійснили покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам, а далі події розгорталися на Київській площі.

Молодих людей привітав Бучанський міський голова Анатолій Федорук та виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Лариса Федорук, які побажали випускникам доброї долі, щасливого життєвого шляху та реалізації всіх планів і задумів.

Підтримати хлопців і дівчат у таку урочисту мить, розділити з ними радість прийшли батьки, друзі,наставники та маленькі «наступники», які тільки-но вступають у шкільне життя. Дітки подарували старшим товаришам – свою творчість, виконавши майстерні хореографічні композиції.

І, звичайно ж, керівництво відділу освіти відзначило кращих учнів, які багаторічною наполегливою працею, високим рівнем знань заслужили право бути медалістами.

На завершення святкового вечора, десятки гарно вбраних пар зійшлися в прощальному вальсі, показавши присутнім неймовірно красивий і захоплюючий танок.

газета: №26 "Бучанські новини" від 27 червня 2008р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.