» » Інформаційний запит до міського голови м.Ірпеня

Інформаційний запит до міського голови м.Ірпеня

Громадсько-політична газета „Варта”,
кореспондента ЕЗМІ „ХайВей” по Ірпінському регіону
Іщенко Віталія Івановича
08200, м.Ірпінь, вул.Полтавська, 1 кв.2
vitaly.ischenko^gmail.com

Ірпінському міському голові Бондарю О.В.
Ірпінь, вул.Шевченко, 2а


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Шановний Олег Васильович!


Відповідно до Вашої передвиборчої програми, розповсюдженої серед мешканців Ірпінського регіону в травні-червні 2007 року, на посаду міського голови м.Ірпінь, Вами передбачалося створення електронного документообігу Ірпінського міського виконкому та Ірпінської міської ради.
З цього приводу до редакції та на електроні ресурси міста звертаються мешканці, читачі переважно електронних засобів інформації, стверджуючи, що ця обіцянка Вами до сих пір ні яким чином не реалізована.
Тому, звертаюсь до Вас з наступними запитання ми:

1. Скажіть будь ласка, які зрушення з цього приводу є за рік Вашої роботи?

2. Де мешканці Ірпіня можуть побачити в Інтернеті термінові повідомлення, найбільш повну і систематизовану інформацію про роботу місцевих Виконкому та Ради, комунальних підприємств в Інтернеті?

3. Які доручення чи розпорядження за рік роботи Вами давалися і до яких посадових осіб з приводу створення сучасних електронних методик документообігу, ведення реєстрів, створення звітності, Інтернет засобів оприлюднення інформації?

4. На якому сайті можна побачити контактну інформацію про Ірпінський виконком та раду, плани та результати роботи виконкому та ради, чи є термінові повідомлення посадовців Ірпеня в Інтернеті?З нагоди, вітаємо Вас з сьогоднішньою річницею перебування на посаді голови ІМР

P.S. Електронну відповідь прохання надіслати по e-mail: vitaly.ischenko^gmail.com а паперову за вищевказаною адресою регіонального офісу паперової обласної газети „Варта”

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.