» » Рішення сесії про порядок видалення зелених насаджень на території м.Буча

Рішення сесії про порядок видалення зелених насаджень на території м.Буча

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту рішення сесії
Бучанської міської ради


«Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території м. Буча, Порядку визначення відновної вартості зелених насаджень у м. Буча та Базових розцінок визначення вартості послуг щодо обстеження зелених насаджень, погодження генпланів, планів прокладання інженерних мереж, дендропланів проектної документації, розрахунку відновної вартості і підготовки дозвільної документації на видалення зелених насаджень»

Відповідно до ст. ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Бучанська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Бучанської міської ради «Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території м. Буча, Порядку визначення відновної вартості зелених насаджень у м. Буча та Базових розцінок визначення вартості послуг щодо обстеження зелених насаджень, погодження генпланів, планів прокладання інженерних мереж, дендропланів проектної документації, розрахунку відновної вартості і підготовки дозвільної документації на видалення зелених насаджень».

Зазначений проект рішення був опрацьований з урахуванням зауважень і пропозицій, що були висловлені представниками відділів виконавчого комітету Бучанської міської ради.

Мета проекту рішення:
Метою (завданням) прийняття рішення є створення ефективного механізму контролю за збереженням, утриманням і видаленням зелених насаджень на території м. Буча, підвищення ефективності використання бюджетних коштів міста з урахуванням акумульованих коштів відновної вартості зелених насаджень на відновлення та розвиток зеленого господарства міста.

Зауваження та пропозиції до даного проекту рішення приймаються з 19.05.2008р. до 18.06.2008р. за адресами:
Виконавчий комітет Бучанської міської ради.

08292, Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, тел. (297) 29-690
Інспекція по благоустрою міста Буча.
08292, Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, тел. (297) 48-524Начальник інспекції по благоустрою
Т.М.БердіковаСкачати документ : Скачать файл: povidomlennya_zeleni.pdf [175,01 Kb] (cкачиваний: 297)
Посмотреть онлайн файл: povidomlennya_zeleni.pdf
фінансове управління
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.