» » Встановлення розмiрiв орендної плати за використання земель м.Буча

Встановлення розмiрiв орендної плати за використання земель м.Буча

Проект регуляторного акта
Про встановлення розмiрiв орендної плати за використання земель м.Буча та скасування рішення Бучанської селищної ради від 30 січня 2003 № 308-11-ХХIV «Про орендну плату за землю» зі змінами та доповненнями, внесеними рішення від 26.02.2004 р. № 742-24-ХХІV


Керуючися Земельним Кодексом України, Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про оренду землі» та «Про плату за землю», з метою регулювання земельних вiдносин, раціонального використання земель та залучення додаткових коштiв у мiський бюджет для успiшної реалізації програм соціально-економiчного розвитку міста Буча, міська рада вирішила:
1. Рішення Бучанської селищної ради від 30 січня 2003 № 308-11-ХХIV «Про орендну плату за землю» з додатками, змінами та доповненнями скасувати.
2. Установити розміри річної орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за використання земель згідно з додатком 1 до цього рішення.
3. При виділенні земельної ділянки в оренду у районі залізничного вокзалу і траси Київ-Ковель для встановлення орендної плати застосовувати коефіцієнт підвищення 2.
4. За згодою сторін договору оренди земельної ділянки орендна плата може бути вищою, ніж 12 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки і затверджена пунктами 2, 3 даного рішення.
4. Розрахунок орендної плати за використання земельної ділянки, що надається в оренду, здійснювати на пiдставi довiдки відділу земельних ресурсів міста Буча про нормативну грошову оцiнку земельної дiлянки.
5. Фінансовому управлінню (Катерині Карпенко) у договорах оренди земельних ділянок розмір орендних ставок визначати з урахуванням цього рішення.
6. Встановити, що річна орендна плата за земельні ділянки, що використовуються з порушенням земельного законодавства, збільшується у п’ятикратному розмірі на період з моменту встановлення порушення і до його усунення.
7. Управлінню земельних ресурсів при виявленні порушень земельного законодавства, на виконання пункту 8 цього рішення, передавати відповідні документи фінансовому управлінню Бучанської міської ради для проведення перерахунку орендної плати за землю.
8. Оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету і на комісію з питань економічного планування, бюджету та фінансів.

Анатолій Федорук,
Бучанський міський головаСкачати додатки до даного рішення: Скачать файл: rozmir_orendu_bucha.zip [116,19 Kb] (cкачиваний: 364)
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.