Внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

» » » Внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість

Внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість

Внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість

Наказом Державної податкової адміністрації України від 17 березня 2008 № 159 внесено зміни до податкової звітності з ПДВ.

Зміни стосуються як самої декларації і додатків до неї, так і порядку їх заповнення. Зокрема, в декларації з’явився рядок, що відображає результат зміни залишку від’ємного значення за результатами перевірки податкового органу.

Розрахунок суми бюджетного відшкодування (додаток 3 до податкової декларації) враховує законодавчо внесені зміни щодо визначення суми податкового кредиту з врахуванням фактично сплачених постачальникам сум ПДВ у попередніх податкових періодах.

Крім того, введено два додатки до декларації з податку на додану вартість (повної та скороченої), якими передбачено розшифрування податкового кредиту та податкових зобов’язань у розрізі контрагентів. Розшифровки подаються на паперових носіях з копією, за бажанням платника, на магнітних носіях або в електронному вигляді.

Додатково інформуємо, що відповідне програмне забезпечення щодо ведення в електронному вигляді та подання до податкових органів розшифровок податкових зобов’язань та кредиту з ПДВ у розрізі контрагентів розміщено на офіційному веб-сайті ДПА України в мережі Інтернет.

А. Васецький,
в. о. начальника
Ірпінської ОДПІ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.