» » 2007 рік був означений напруженою роботою

2007 рік був означений напруженою роботою

31 січня, як заведено, в останній четвер місяця, о 10:00 у залі Центрального будинку культури розпочала роботу чергова сесія Бучанської міської ради. У порядку денному на розгляд депутатів заявлено 13 питань. Як завжди, окрім депутатського корпусу, серед присутніх були працівники виконавчого комітету, начальники міських управлінь і відділів, керівники підприємств та представники громадськості.

Здебільшого на сесії слухали звіти про роботу у 2007 році.
Катерина Карпенко, начальник фінансового управління, доповідала про виконання бюджету міста у 2007, а також про поточні фінансові питання. Як-от, щодо внесення змін до бюджету міста на 2008 рік, про затвердження програм місцевого значення (профілактика ВІЛ/СНІД на 2008-2011рр., цукрового діабету на 2008, комплексне забезпечення Інтернет-сайту на 2008), про внесення змін до місцевої програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2008 рік у частині господарської діяльності КП Бучанського УЖКГ тощо.

Про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2007 році доповідав голова профільної депутатської комісії Василь Світлицький.

Секретар Бучанської міської ради Марія Крижова підбила підсумки діяльності депутатського корпусу міської ради у 2007 році та представила план роботи на 2008. Зокрема вона зазначила:
— Рік, що завершився, був означений напруженою роботою. Депутати брали активну участь у діяльності ради, обговоренні та підготовці питань, які виносилися на розгляд сесій, у роботі засідань семи постійних і кількох тимчасових комісій, засідань виконкому та інших спеціально створених органах при виконавчому комітеті ради...
...Більшість депутатів знають чинні закони, керуються ними у своїй діяльності. Визначені та оприлюднені дні, години й місця прийому виборців; ведеться прийом. У своїй роботі на округах спираються на роботу органів самоорганізації населення (громадських, вуличних, будинкових комітетів), положення про створення яких затверджене радою...
...Проте існують і недоліки у роботі деяких обранців. Не всі вчасно реагують на звернення виборців, а то взагалі відмовляються виконувати обов’язки, які покладені на них законодавством...
Завершила свою доповідь Марія Петрівна такими словами: «Попереду на нас чекають різнопланові питання, від результатів вирішення яких залежить економічний добробут нашого міста взагалі і кожного жителя зокрема».
Далі розглядалися та опрацьовавулися більш робочі питання щодо присвоєння назв новоствореним вулицям міста і ті, що виносяться на сесію регулярно — про порядок використання комунального майна та земельних ділянок, врегулювання земельних відносин, депутатські запити та інші. Взагалі робота сесії проходила в нормальному спокійному режимі. Всім бажаючим надавалося слово, на всі запитання були дані відповіді і вже на початку 15.00 сесію Бучанської міської ради було оголошено закритою.

Коментар
Роботу можна назвати плідною


Засідання 26 сесії Бучанської міської ради V скликання ми запросили прокоментувати головуючого, Бучанського міського голову – Анатолія Федорука:
- Сесія відбулася. Роботу можна назвати плідною. Звичайно роботі у сесійній залі передує кропітка діяльність в комісіях. Багато питань, які розглядаються і мають таку особливість, що їх розгляд переносився від сесії до сесії, опрацьовуються тимчасовими комісіями. Так на цій сесії було призупинено роботу тимчасової комісії з охорони здоров`я, що займалася питанням розподілу комунальної власності між Бучею та Ірпенем. Цілі та завдання які ставилися перед її членами були виконані, голова комісії доповів про роботу.

Щодо звітів про роботу у 2007 році, то звичайно є як позитивні моменти, так і певні недоліки. Думаю зараз потрібно більше уваги приділяти роботі у 2008 році, робити все аби кожен проект, будь-яка справа мали лише позитивний результат у майбутньому.

Головне, що увесь колектив з 35 обраних представників територіальної громади міста націлений на розбудову Бучі. Дуже важливим є те, що кожен прожитий рік, кожен день роботи в комісіях, щомісячна робота на сесії дають позитивні результати у зростанні професійних якостей. Це стосується, в першу чергу, депутата особисто і через це питання, які постають до розгляду, він сприймає вже як свої. Незалежно від того чи то приватні проблеми громадян, чи мова йде вцілому про розгляд питань життєзабезпечення міста. Думаю цей фактор є визначальним у майбутній роботі міської ради.
газета: №6 "Бучанські новини" від 8 лютого 2008р.
Віктор Артемчук
  0
Коментарів: 0
Додати коментар