» » Перейменування частини вулиці та провулку в місті Бучі

Перейменування частини вулиці та провулку в місті Бучі

Перейменування частини вулиці та провулку в місті Бучі

Про внесення змін до рішення №477-20-V двадцятої сесії Бучанської міської ради п’ятого скликання від 25 жовтня 2007 року «Про перейменування частини вулиці та провулку в місті Бучі. Про встановлення нових юридичних адрес житловим будинкам в існуючій забудові міста Буча».

Розглянувши звернення КП КОР «Ірпінське бюро технічної інвентаризації», розташованого за адресою: м. Ірпінь, вул. Миру, 2-а, враховуючи технічну помилку при друкуванні рішення № 477-20-V двадцятої сесії Бучанської міської ради п’ятого скликання від 25 жовтня 2007 року «Про перейменування частини вулиці та провулку в місті Буча. Про встановлення нових юридичних адрес житловим будинкам в існуючій забудові міста Буча» та керуючися Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бучанська міська рада вирішила:
Внести зміни до п. 2 рішення № 477-20-V двадцятої сесії Бучанської міської ради п’ятого скликання від 25 жовтня 2007 року «Про перейменування частини вулиці та провулку в місті Буча. Про встановлення нових юридичних адрес житловим будинкам в існуючій забудові міста Буча», а саме:

- замість будинку №36 по пров.Садовому — провулок Січових Стрільців, 14 слід читати: будинку №26 по пров.Садовому — провулок Січових Стрільців, 14.


Перейменування частини вулиці Некрасова у місті Буча

Про встановлення нових юридичних адрес земельним ділянкам в існуючій забудові міста Буча (Рішення №22 сесії Бучанської міської ради п’ятого скликання від 29 листопада 2007 року)

Беручи до уваги містобудівну ситуацію, яка склалася в існуючій житловій забудові міста, виходячи з необхідності впорядкування нумерації земельних ділянок, розташованих у межах вулиці Гоголя у місті Буча і на території селища Гостомель, ураховуючи пропозиції земельної комісії та комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Буча, відповідно до Закону України «Про планування та забудову територій», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Перейменувати частину вулиці Некрасова у місті Буча, розташованій між вулицею Гоголя і територією селища Гостомель на вулицю Патріотів.

2. Установити земельним ділянкам, розташованим по вул. Некрасова, а саме: №№1-б, 1-в, 1-г, 1-д, 1-е, 1-є, 1-ж, наступні юридичні адреси:

— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-б — м.Буча, вул. Патріотів, 1;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-в — м.Буча, вул. Патріотів, 3;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-г — м.Буча, вул. Патріотів, 5;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-д — м.Буча, вул. Патріотів, 7;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-е — м.Буча, вул. Патріотів, 26;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-є — м.Буча, вул. Патріотів, 1-б;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Некрасова, 1-ж — м.Буча, вул. Патріотів, 1-а;
— земельній ділянці, розташованій по вул. Гоголя, 12-д — м.Буча, вул. Патріотів, 24.
газета: №6 "Бучанські новини" від 8 лютого 2008р.
перейменування вулиць
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.