» » Цільове призначення земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки

ПРОЕКТ
РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Про встановлення розмірів орендної плати за використання земель м. Буча та скасування рішення Бучанської селищної ради від 30.01.2003 № 308-11-ХХIV „Про орендну плату за землю” зі змінами та доповненнями, внесеними рішення від 26.02.2004 р. №742-24-ХХІV.

Керуючись Земельним Кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду землі" та "Про плату за землю", з метою регулювання земельних відносин, раціонального використання земель та залучення додаткових коштів у міський бюджет для успішної реалізації програм соціально - економічного розвитку м. Буча, міська рада вирішила:
1. Рішення Бучанської селищної ради від 30.01.2003 № 308-11-ХХIV „Про орендну плату за землю” з додатками, змінами та доповненнями скасувати.
2. Установити розміри річної орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за використання земель згідно з додатком 1 до цього рішення.
3. При виділенні земельної ділянки в оренду у районі залізничного вокзалу і траси Київ-Ковель для встановлення орендної плати застосовувати коефіцієнт підвищення 2.
4. За згодою сторін договору оренди земельної ділянки орендна плата може бути вищою, ніж 12 % нормативної грошової оцінки земельної ділянки та затверджена пунктами 2, 3 даного рішення.
5. Розрахунок орендної плати за використання земельної ділянки, що надається в оренду, здійснювати на підставі довідки відділу земельних ресурсів м. Буча про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
6. Фінансовому управлінню (К.О.Карпенко) у договорах оренди земельних ділянок розмір орендних ставок визначати з урахуванням цього рішення.
7. Установити, що річна орендна плата за земельні ділянки, що використовуються з порушенням земельного законодавства, збільшується в п’ятикратному розмірі на період з моменту встановлення порушення і до його усунення.
8. Управлінню земельних ресурсів при виявленні порушень земельного законодавства, на виконання пункту 8 цього рішення, передавати відповідні документи фінансовому управлінню Бучанської міської ради для проведення перерахунку орендної плати за землю.
9. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету і на комісію з питань економічного планування, бюджету та фінансів.
Анатолій Федорук,
міський голова


Назад 1 2 3 Дальше
газета: №5 "Бучанські новини" від 1 лютого 2008р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.