» » Ложка дьогтю

Ложка дьогтю

Є така жартівлива прикмета — як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Розповісти про те, з якими здобутками і проблемами увійшло в Новий рік наше місто, а також прокоментувати події, які відбуваються навколо виборів Ірпінського міського голови, ми попросили розповісти депутата Ірпінської міськради Андрія Миколайовича ГАЧКОВА

Насамперед, хочу подякувати за можливість поздоровити усіх ірпінчан зі святами і побажати міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях та простого людського щастя! Основною подією у передноворічні свята в житті міста було прийняття бюджету на 2008 рік. Хочу зауважити, що він є консолідованим - де враховані всі пропозиції начальників відділів та управлінь Ірпінської міської ради. Звичайно, вже найближчим часом, до нього будуть вноситись зміни у частині збільшення видатків на ті чи інші галузі (вже зараз дані проекти проходять профільні комісії). Цьогорічний бюджет затверджено у сумі 115 млн. 116 тис. грн, що на 20 млн. грн. перевищує обсяг бюджету минулого року.

Андрій Гачков:Не буду зосереджувати Вашу увагу на всіх видатках, але на основних моментах, я думаю, потрібно, бо, напевно, всім жителям Ірпеня цікаво знати, що буде робитися в місті. За рахунок бюджету заплановані наступні роботи: будівництво доріг: в. Ново-Оскольська, в. Мечнікова; будівництво самопливної ливневої по вул. Озерна; ремонт бібліотеки; освітлення - 550 тис. грн.; ремонт ліфтів - 300 тис. грн.; також ремонт та будівництво нових мереж водо- та теплопостачання разом на суму 7 млн. грн. Вперше заплановано утеплення панельних житлових будинків. В цьому році заплановано на ці витрати 675 тис. грн.

Продовжується програма, започаткована міським головою та депутатами міської ради по будівництву дванадцяти дитячих майданчиків у цьому році. На придбання техніки для комунальних підприємств міста заплановано майже 1,5 млн. грн. Відбудеться капітальний ремонт жіночої консультації в м. Ірпінь - 433 тис. грн. та ремонт ДЮСШ - 200 тис. грн. майже в півтора рази збільшились надходження до бюджету - що свідчить про високий рівень довіри підприємців до влади та правильність курсу на розвиток Ірпеня який обрали міський голова та міська рада, яка працює як єдиний механізм заради благополуччя ірпінчан.

Наведенні мною показники, я певен, збільшаться, тому, що започатковані владою програми в минулому році починають приносити прибутки, як сказав міський голова Олег Бондар під час затвердження бюджету міста. Тільки на ремонт доріг планується витратити 14 млн. грн.

Але, як кажуть, в кожній бочці меду є ложка дьогтю, маю на увазі Мирославу Свистович, яка не може ніяк зупинитись і намагається всіма способами дестабілізувати ситуацію в місті.

23 січня у медіа-центрі "Четвертий сектор" відбувся "круглий стіл" на тему: "Роль судів у рейдерському захоплені влади". Були запрошені: народний депутат України Володимир Стретович (Блок НСНУ), екс- народний депутат Степан Хмара, відомі юристи та правозахисники. Це унікальне дійство справляло враження чітко підготовленої агітації з метою дискредитувати Ірпінського міського голову Олега Бондаря та міську раду. Нажаль, Володимир Стретович, після виступу не відповівши на всі запитання, під заклики "Ганьба", посилаючись на зайнятість покинув залу. Мене особисто дивує позиція цих видатних правозахисників, із уст яких лунали фрази на кшталт, цитую: "Не хочу оцінювати - мер, як хороший управлінець - це добре чи погано", "…все рівно, хто є міським головою Ірпіня", "…я не знаю, що відбувається в Ірпіні і знати не хочу", "…в Ірпіні я давно не був…" і т.д.

Мене особисто дуже дивує, як жителя Ірпіня, яким чином люди, що не мають ніякого відношення до нашого міста, і навіть не уявляють реального стану справ, вирішують питання - як жити місту?

Прес-реліз про круглий стіл був розповсюджений ще до зустрічі. Я вважаю, що це класичний приклад політичного рейдерства з боку гр. Свистович направлений не на міського голову чи депутатів, а проти громади міста. Як керувала Мирослава Богданівна бачили всі, і я впевнений, громадськість ще висловить свою думку з приводу зазначених подій.


фото “Таймер”

Ірпінський регіональний інформаційний щотижневик "Таймер" №22 від 26 січня 2008р.
газета: "Таймер" №22 від 26 січня 2008р.
Євген Архіпов
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.