» » ГУ МНС : Звернення до жителів Київської області

ГУ МНС : Звернення до жителів Київської області

З початку року в державі відмічається загострення ситуації із пожежами та загибеллю людей на них. Станом на 4 січня 2008 року в країні сталося 653 пожежі (що на 21 % більше за аналогічний період минулого року), 511 із них в житловому секторі громадян. За вказаний період на пожежах виявлено 112 загиблих (на 30 % більше за аналогічний період минулого року), з них 15 випадків пов’язаних з груповою загибеллю громадян.

Так, на території Київської області з початку року сталося 48 пожеж, на яких загинуло 13 осіб, постраждало 3 та врятовано 2 особи. Попередні збитки оцінюються в 286 тис. 800 грн., підрозділами пожежно-рятувальної служби Київщини врятовано майна на суму близько 2 млн. 102 тис. грн. Основними причинами загибелі людей на пожежах є необережне поводження з вогнем при палінні, порушення правил пожежної безпеки, пов’язані з користуванням електронагрівальними приладами та несправним пічним опаленням.

Головне управління МНС України в Київській області звертається до всіх жителів столичного регіону з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, бути уважними та обережним при поводжені з вогнем, обігрівальними та газовими приладами! Не нехтуйте здоров`ям та власним життям, а також життям близьких та друзів, адже ваша безпека залежить саме від вас!!!
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.