» » Будь-який прояв уваги - це приємно

Будь-який прояв уваги - це приємно

Ворзельський пологовий будинок єдиний в Ірпінському регіоні. Більшість жителів кількох населених пунктів вперше побачили світ саме у Ворзелі. Наші мами народжували, народжують та й народжуватимуть у цій медичній установі. Тут народжуються надії.. Але з романтикою все..
Як і Бучанська лікарня, пологовий будинок є ворзельським лише за місцем розташування. На обслуговуванні – весь регіон. Офіційно справами закладу відає Ірпінський міський відділ охорони здоров`я.

„Повний занепад” – втілення цього словосполучення зустрічаємо вже при вході на територію пологового будинку. Лише кілька метало-пластикових вікон нагадують про те, що життя не зупинилося десь у 70-80-х роках минулого століття. Обшарпані будівлі та страшний стан під’їзних доріжок – це тільки зовнішня сторона і далеко не головна. Чи потрібно розповідати багато, коли, навіть, документи друкуються на друкарській машинці, а для простої щоденної роботи немає банального обладнання, наприклад, мікроскопа.

24 листопада група депутатів Бучанської міської ради у складі Світлани Архипенко, Івана Лисенка та Алли Карпенко відвідала пологовий будинок із подарунками. Захід традиційно приурочений до Дня Свободи, який відзначався цими днями. Вже другий рік поспіль, силами пожертв від підприємців, бучанські обранці перекривають деякі пункти у величезному списку необхідних речей для повсякденної роботи установи.

Цей список марно подається керівництвом медзакладу до Ірпінського міського відділу охорони здоров`я. Мабуть важливіші справи заважають „дядям” у чиновницьких кабінетах звернути свої „світлі погляди” на проблеми маленьких новонароджених співгромадян. Адже за словами медпрацівників кількість пунктів у списку необхідного не зменшується, а з часом лише збільшується. І хоча комп`ютер для працівників та кілька десятків книжок спеціальної учбової літератури для молодих мам не вирішують усіх проблем, все ж дуже приємно відчувати бодай раз на рік прояви уваги від депутатів сусіднього міста.
газета: №47 "Бучанські новини" від 30 листопада 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.