» » Фестиваль шкільних європейських клубів міста Новограда-Волинського

Фестиваль шкільних європейських клубів міста Новограда-Волинського

Фестиваль шкільних європейських клубів міста Новограда-ВолинськогоНещодавно в місті відбувся фестиваль шкільних європейських клубів. Почесними гостями в цей день у місті були представники Представництва Європейської комісії Дірк Шюбел, перший секретар, Голова відділу політики, преси та інформації та Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації.

Почесних гостей міста зустрічав міський голова Микола Петрович Боровець. В плані візиту було знайомство з інвестиційними проектами ЄС у місті. Дірк Шюбель та Ірина Стаднійчук відвідали будівництво заводу «Церсаніт» та завод «Новотекс».
У другій половині дня в загальноосвітньому навчально-виховному об’єднанні «Гімназія імені Лесі Українки - ДНЗ» гостей зустрічала асоціація європейських клубів міста Новограда-Волинського на фестивалі ШЕКів.

Шкільні європейські клуби організували виставку дитячих виробів, малюнків та плакатів «Європа – наш спільний дім» та з гордістю коментували гостям свої роботи та подарунки привезені з різних країн ЄС, в яких довелося побувати представникам навчальних закладів.

В доброзичливій та дружній атмосфері відбулася прес-конференція для представників ШЕКів. Учні раді були спілкуванню з високоповажними гостями, виявляли знання іноземних мов та різноманітність інтересів. З відповідей Дірка Шюбеля вони дізналися про те, які євро інтеграційні перспективи України, як пан Шюбел досяг успіхів у дипломатичній роботі, що думає з приводу можливостей української молоді.

Підсумком дня стала презентація роботи 10 ШЕКів (клуби діють у кожній школі міста!) та концерт-вітання від учнівської молоді. Представники клубів звітували про свою роботу і демонстрували електронні презентації своєї діяльності. Крім цього гостей вітали уже відомі у місті та області творчі колективи «Грація» (ЗНВО), «Звягельчанка» (ЗНВО), «Пролісок» (колегіум) та аматорські колективи усіх навчальних закладів. Гості відмітили високу підготовку концертних номерів та масовість заходу. Крім гарних слів та побажань голові асоціації шкільних європейських клубів міста Павлу Ліневичу було передано подарунки для учасників фестивалю.

Під час заходів були поширені комплекти інформаційних матеріалів, наданих Представництвом Європейської комісії в Україні.

Сподіваємося, що такі зустрічі та заходи сприятимуть розвитку євроінтеграційних процесів на регіональному рівні, покращуватимуть знання молоді про культуру, економіку, політику країн Європи.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.